top of page

Dabīgs dezodorants bez toksiskiem metāliem un kaitīgām vielām - vai tāds eksistē?


dabīgs dezodorants, vīrietis un sieviete, forever living

Āda ir ķermeņa lielākais orgāns, un svīšana ir tā fizioloģisks process. Svīšanas process ir dzīvībai svarīgs un nepārtraucams process visas dzīves garumā. Svīstot organisms tiek galā ar karstumu, fizisku slodzi, stresu. Kopā ar sviedriem no organisma izdalās arī kaitīgās vielas, kas tajā uzkrājušās. Tāpēc būtībā svīšana ir pat ļoti noderīga. Sviedru sastāvs katram cilvēkam ir atšķirīgs, unikāls, un lielā mērā to ietekmē veselības stāvoklis, ikdienas paradumi, arī iedzimtība. Vesela cilvēka sviedri paši par sevi ir šķidrums bez specifiska aromāta. Tie sāk nelāgi ost tikai saskarē ar baktērijām, kas atrodas uz mūsu ādas. Kāpēc tie visnegantāk ož tieši padusēs, jo, kā zināms, svīst arī citas ķermeņa daļas? Pavisam vienkārši - tāpēc, ka šajā ķermeņa zonā tiem nav iespējas uzreiz izgarot, mikroorganismi tajos savairojas un rada nevēlamu aromātu.


Lietojot veikalā pirktos dezodorantus vai antipersperantus, ir ārkārtīgi liela iespēja, ka katru dienu tiek padusēs ierīvēts kaitīgu ķīmisko vielu kokteilis, kas var izraisīt garīgo spēju samazināšanos, migrēnu un krūts vēzi.


Gandrīz visu smērējamo dezodorantu sastāvā var atrast alumīnija savienojumus.

Lielveikalā izcilātie dezodoranti gandrīz visi satur sintētiskas smaržvielas, PPG vai PEG (polietilēnglikolus un polipropilēnglikolus), linalolu, parabēnus un citas par kaitīgām atzītās vielas. Tajos iekļautas īpašas vielas, kuru uzdevums ir uz kādu laiku samazināt sviedru izdalīšanos, sašaurinot dziedzerīšu izvadkanālus vai veidojot tur īpašus gļotu korķus, kas veic tādas kā aizsprosta funkcijas. Tie nodara milzīgu kaitējumu organismam.


dabīgs dezodorants, forever living, dezodorants ar alveju

Forever Living kompānija piedāvā rūpēs par savu un tuvinieku veselību ar dezodorantu, kurš ir nekaitīgs veselībai. Tā sastāvā nav alumīnija sāļu. Forever Living radītais līdzeklis maksimāli pastiprina alvejas dezodorējošās īpašības, tai pašā laikā nesatur vielas, kas var negatīvi ietekmēt organismu. Dezodorants ar alveju ir kvalitatīvs, efektīvs un drošs higiēnas līdzeklis, kas neaizsprosto poras.


Personīgā higiēna un veselība ir cieši saistītas. Apskati arī citus alvejas dabīgos personīgās higiēnas līdzekļus un esi drošs, ka ikdienas higiēnas paradumi ir nekaitīgi organismam!

Comments


alvejas lauki.webp
bottom of page