top of page
alvejas želeja.webp

Alvejas (Aloe vera) sula

715
€32.35
- 1000 ml 20-25 dienu kursam. Tīra iekšējās alvejas lapas želeja. Kuņģim un zarnu traktam. Organisma attīrīšanai. Imunitātei.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever
 • Tīra iekšējās alvejas lapas želeja
 • Bez konservantiem
 • Atjauno organismu līdz šūnu līmenim
 • Saglabā stipru imunitāti
 • Aizkavē novecošanās procesus
 • Pozitīvi ietekmē gremošanas sistēmu
 • Palīdz saglabāt dabīgu enerģijas līmeni

Alvejas sula satur vairāk nekā 75 vērtīgās uzturvielas:

 • 20 aminoskābes (tai skaitā 8 neaizvietojamās)
 • 12 veidu vitamīni: A, B, C, E grupas vitamīni, folijskābe, pat B12, kas visbiežāk atrodams dzīvnieku taukos
 • 20 minerāli: kalcijs, magnijs, cinks, mangāns, dzelzs, hroms, varš
 • Mono un polisaharīdi (sastāvā ir acemannāns, kas iznīcina pataloģiskos mikroorganismus)
 • Saponīni (no angļu valodas - soap) - ziepes, kuras attīra zarnu traktu
 • Fermenti, celuloze, enzīmi.
Iedomājieties, ka jūs pārgriežat alvejas lapu un lietojat želeju uzreiz no lapas. Mūsu Alvejas sula ir gandrīz tikpat svaiga, kā želeja no lapas! Šis vērtīgais dzēriens pirmais ir saņēmis Starptautisko alvejas zinātnes padomes (IASC) sertifikātu, kas apstiprina tā iedarbīgumu un tas ražots no tīras iekšējās lapas želejas, tajā nav cukura, glutēna un pievienoto konservantu.

Jau vairākiem simtiem gadu alvejas tiek vērtētas zinātniski apstiprināto ādas nomierinošo, atvēsinošo un mitrinošo īpašību dēļ. Taču šis vērtīgais augs, kurā ir unikāli polisaharīdi un uzturvielas, ir ļoti vērtīgs iekšķīgai lietošanai.

Alvejas ievērojamas ar dabīgām attīrīšanas īpašībām, tāpēc tās palīdz labāk uzņemt uzturvielas no mūsu uzņemtās pārtikas gremošanas traktā, no kurienes tās tālāk nokļūst asinīs, kā arī veicina labo baktēriju augšanu. Alvejas sastāvā esošais unikālais polisaharīds acemannāns, kā arī citas uzturvielas palīdz saglabāt stipru imunitāti un paaugstināt organisma pašsajūtu. Acemannāns ir viens no galvenajiem rādītājiem, kuram IASC pievērš uzmanību, vērtējot alveju kvalitāti, bet Aloe Vera sulas sastāvā acemannāna ir gandrīz divreiz vairāk, nekā būtu nepieciešams saskaņā ar sertificēšanas prasībām!

Forever alvejas sula

Forever alvejas sula

tiek aseptiski apstrādāta, tāpēc tā tiek ražota bez konservantiem un tās sastāvā ir tīra iekšējās alvejas lapu želeja. Alvejas sula tiek iepildīta „Tetra Pak” iepakojumos, kas ražoti no 100 procentīgi pārstrādājamiem materiāliem, lai jūs varētu baudīt svaigu, neatšķaidītu alvejas želeju, kas saglabājusi visas savas vērtīgās īpašības, kā radījusi pati daba.

Ieteicams lietot uzturā, lai nodrošinātu organismu ar vērtīgām uzturvielām. Alvejas sula satur 75 vērtīgas uzturvielas. Vispārēja organisma un imunitātes stiprināšanai.

Viens iepakojums 1000 ml Alvejas sulas piemērots 20-25 dienu lietošanas kursam.

Produkts reģistrēts PVD uztura bagātinātāju reģistrā. Reģistrācijas numurs: 4256

Atsauksmes par produktiem

Uzturvērtība

100 ml

NRV* %

Enerģētiskā vērtība

8,8 kJ/2,1 kcal

0,1%

Tauki

0 g

Ogļhidrāti

0,8 g

0,3 %

no kuriem cukurs

0 g

Olbaltumvielas

0 g

Sāls

0,06 g

1 %

Vitamīns C

56 mg

70 %

* Uzturvielu atsauces vērtība (NRV) % norāda, kāda ikdienas raciona daļusastāda vienā pārtikas produkta porcijā esošais uzturvielu daudzums. Rekomendācijas sastādītas pamatojoties uz 2000 kcal diētu.

Sastāvs: stabilizēta iekšējā alvejas lapu želeja (iekšējā alvejas lapu želeja 99,7%, askorbīnskābe, citronskābe).

Lietošana: Ieteicamā dienas deva 40 - 120 ml. Pirms lietošanas sakratīt. Atvērtu glabājiet ledusskapī vertikālā stāvoklī.

Grūtniecības periodā iesakām konsultēties ar ārstu pirms sulas lietošanas.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

MŪSU ALVEJA IR CITĀDĀKA

Vai zinājāt, ka ne visas alvejas ir vienādas? Tiek ražoti daudzi pārtikasun ādas kopšanas līdzekļi ar alveju,bet, ja netiek izmantota iekšējā lapuželeja, tās labvēlīgā ietekme visticamāk nebūs maksimāla. Pēc daudzuražotāju viedokļa, iekšējās lapu želejas iegūšana prasa pārāk daudz laikaun ir pārāk dārga. Ja patērētāji neredzatšķirību, tad kāpēc par to rūpēties?

Mēs radām alvejas spēka iedvesmotus produktus, kas lolo jūsu ķermenino kāju pirkstiem līdz matu galiņiem.Atcerieties - mazas ikdienas tikšanāsar alveju visvairāk ietekmē un palīdzdaudz labāk rūpēties par savu ķermeni gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Kompānija Forever ir apguvusi unpatentējusi efektīvu alvejas želejas iegūšanas procesu, lai nodrošinātu, kamūsu produktos tiktu izmantota tikaivistīrākā un visaugstākās kvalitātesalvejas želeja. Kompānijai arī piederplantācijas, kurās alvejas tiek audzētas. Šī filozofija “no auga līdz produktam” ļauj kontrolēt produktu kvalitātikatrā procesa posmā.


Biežāk uzdotie jautājumi:

 • Kas ir ideālais laiks alvejas sulas uzņemšanai?

Vislabākais ieteicamais laiks ir sulu dzert no rīta tukšā dūšā, kā arī nedaudz nogaidīt pirms karstu dzērienu uzņemšanas, lai ļautu sulai labāk iedarboties. Protams, devas var sadalīt divās/trijās daļās dienas garumā.

 • Vai drīkstu alvejas sulu sajaukt ar kādu citu dzērienu, ja man nepatīk tās garša?

Stabilizēto alvejas sulu bez garšām, kā arī sulas ar pievienotajiem augļu un ogu nektāriem drīkst sajaukt ar ūdeni. Ja ļoti nepieciešams, to var atšķaidīt arī ar kādu dabīgu sulu, tomēr ar laiku sulas garša šķitīs neitrāla, kā arī organismam pie tās lietošanas pierodot, garša jums iepatiksies. Cilvēkiem, kuri uztraucas par garšu, sākumā iesakām izmēģināt alvejas sulu ar ogu vai persiku nektāru, jo šo dzērienu garša patīkama šķiet gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 • Vai alvejas sula ir piemērota vegāniem?

Jā! Alvejas sula, alvejas sula ar ogu nektāru un alvejas sula ar persiku nektāru ir piemērotas vegāniem. Sulā ir arī vegāniem uzturā tik ļoti nepieciešamais B12, kurš ir augu izcelsmes, kā arī organismā pats nesintizējas un kuru ir nepieciešams uzņemt papildus.

 • Pēc cik ilga laika es sākšu just alvejas sulas iedarbību?

Katram cilvēkam tas ir individuāli. Visbiežāk izmaiņas cilvēki sāk just pēc 3 vai 4 nedēļām lietojot 90 ml dienā. Ir cilvēki, kuri izmaiņas jūt jau pirmajā nedēļā, kā arī tādi, kuri pārmaiņas redz pēc 3 mēnešiem. Viss ir atkarīgs no tā, cik piesārņots bijis jūsu organisms.

 • Vai alvejas sulai ir kontrindikācijas?

Nē, Alvejas sulu drīkst lietot visi.

 • Kur un kā jāuzglabā Alvejas sulu?

Alvejas sulu pēc atvēršanas obligāti jāuzglabā ledusskapī un vēlams stāvus pozīcijā. Pirms lietošanas sakratīt.

 • Cik daudz alvejas sulas man ir jādzer dienā?

Tas ir atkarīgs no sulas lietošanas iemesla. Cilvēki, kuri sulu lieto ikdienā savas labsajūtas uzlabošanai, uzņem aptuveni 40-60 ml dienā. Ja sulu lietojat īpaša iemesla dēļ, piemēram slimības vai ķīmijterapijas dēļ, devas var palielināt arī līdz 100-200 ml dienā. Forever Living rekomendē vidējam pieaugušajam uzņemt 90 ml, kā arī bērnam 1ml uz katru kg. Alvejas sulu tautā mēdz dēvēt par kluso dakteri. To lietojot organisms var sajust hronisko slimību saasinājumu. Tādā gadījumā sulas lietošanas deva jāsamazina. Pēc tam pakāpeniski atgriezties pie ieteicamajām devām.Tomēr, ja jūsu organisms labi reaģē, tad devas var palielināt un tas nekaitēs veselībai.

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page