top of page
alvejas lauki.webp

Mūsu alveja - Aloe Barbadensis Miller

Dzīvības spēks

Aloe Barbadensis Miller - izklausās nedaudz mulsinoši, bet nosaukumu ir vērts atcerēties. Dabā ir aptuveni 400 alvejas sugu, kas aug sausos reģionos visā pasaulē. Visas no tām ir noderīgas savā veidā, taču ir tikai viena suga, kas gadsimtiem ilgi ir pazīstama ar savām brīnumainajām īpašībām.

aloe vera, alveja, alvejas lauki, alvejas augs, aloe barbadensis miller, forever living
alvejas lauki, alveja, aloe barbadensis miller, alvejas lauki, forever living

Alveja

Forever Aloe Barbadensis Miller tiek audzēta uzņēmuma plantācijās Dominikānas Republikā un Teksasā, un to rūpīgi kopj, lai nodrošinātu pēc iespējas augstāku augu kvalitāti. Alveja bieži tiek minēta kā labākā dabas dāvana pateicoties ieguvumiem no augu lapām. Rūpīgi apstrādājot alveju saudzīgos apstākļos, mēs nodrošinām, ka jūs saņemat vislabāko iespējamo produktu. No auga līdz produktam tieši jums!

Dominikānas republika

Atklājiet vairāk nekā 2500 hektāru lielās Forever alvejas plantācijas skaistajā Dominikānas Republikā - lielākās pasaulē! Pateicoties ideālam augsnes līdzsvaram, ideālai temperatūrai un pareizam nokrišņu daudzumam, mēs spējam izaudzēt kvalitatīvus alvejas augus. Mūsu plantācijās Dominikānas Republikā mēs audzējam vairāk nekā 30 miljonu augu un novācam vairāk nekā 450 tonnas alvejas nedēļā!

Vietējie zemnieki

Forever veiksme ir saistīta ar cilvēkiem, kuri izmanto mūsu produktus savas dzīves uzlabošanai. Uzņēmums augstu novērtē darbiniekus, kuri padara to iespējamu. Forever nodarbina vietējos lauksaimniekus, sniedzot lieliskus darba apstākļus. Stabils darbs un alga ir tas, ar ko šie cilvēki var lepoties!

Teksasa. Pašu plantācijas

Forever alvejas plantācijas Riogrjē ielejā Teksasas dienvidos.

Forever Living bieži tiek teikts, ka “mums der tikai labākais”, un mēs uzskatām, ka nav labākas vietas, kur noteikt visaugstākos kvalitātes standartus nekā tur, kur viss sākas - alvejas plantācijās.

aloe vera, alvejas lauki, alveja, forever living, aloe barbadensis miller
kazas alvejas laukos, kazas, alveja, aloe vera, kazas ravē alvejas laukus

Dabiska apaugļošana un nezāļu apkarošana

Veselīgi augi aug veselīgos apstākļos. Savos Aloe Vera laukos Teksasā un Dominikānas Republikā dabisko nezāļu apkarošanai un 100% dabīgai mēslošanai izmantojam brīvi ganītas aitas un kazas. Tas ļauj mums audzēt izcilas kvalitātes kultūraugus bez negatīvām sekām uz alvejas sastāvu un vidi.

Radīts ar rokām

Sākot no audzēšanas līdz barošanai un ražas novākšanai, mūsu alvejas augi tiek pastāvīgi kopti pēc tiem pašiem standartiem, pēc kuriem mēs ražojam gatavos produktus. Mūsu lauksaimnieki ar lielu rūpību novāc mūsu alveju ar rokām. Lapas tiek apstrādātas dažu stundu laikā, tāpēc jūs iegūstat tīrāko un svaigāko Aloe Vera želeju ar visām tai piemītošajām īpašībām.

alveja, aloe harvesting, alvejas apstrāde, alvejas lauki, aloe barbadensis miller, forever living alveja

Audzēšana un ražas novākšana

Attiecībā uz alvejas novākšanu un apstrādi Forever Living vadība par savu galveno prioritāti uzskata nodrošināt, lai produkts būtu pēc iespējas svaigāks un spēcīgāks. Lūk, kompānijas redzējums: alveja ir brīnišķīga dāvana, ko daba mums ir devusi, un mūsu zinātnieku uzmanība ir vērsta uz tās potenciāla pilnīgu atklāšanu.

Kvalitātes kontrole

Attiecībā uz mūsu savvaļā audzētās alvejas pārbaudi un apstrādi kvalitātes kontrolei ir pilnīga rīcības brīvība. Tāpat kā rūpīgs šefpavārs mūsu virtuvē, arī kvalitātes kontroles nodaļa izvēlas tikai labākās sastāvdaļas. Mūsu modernā iekārta ļauj mums hermētiski iepakot izejvielas tikai dažas stundas pēc ražas novākšanas, tāpēc mūsu pārtikas laboratorijās nokļūst tikai tīrākā alveja, nezaudējot vērtīgās īpašības!

forever living laboratorija, produktu testēšana, sieviete, zinātniece
vīrietis un sievete smaida, forever living

Tikai labāk

Kad Rekss (kompānijas izpilddirektors) demonstrēja to, uz ko paredzēts tiekties Forever, viens no pamataspektiem bija nodrošināt augstākās kvalitātes produktus. Rekss nekad nav atkāpies attiecībā uz savu uzticību kvalitātei. Tāpēc Forever pieņem tikai 100% kontroli pār procesu - sākot no alvejas audzēšanas līdz gatavā produkta iegūšanai.

Svaigi iesaiņots

Izejvielas var atšķirties līdz 500% atkarībā no ražas novākšanas metodes, klimata, sezonas un uzglabāšanas apstākļiem. Lai samazinātu izmaiņas un nodrošinātu mūsu alvejas kvalitāti, lapas tiek apstrādātas un iepakotas nosūtīšanai uz mūsu ražotni dažu stundu laikā pēc ražas novākšanas. Tas ir veids, kā mēs nodrošinām, ka jūs saņemat tīrāko un svaigāko Aloe Vera želeju, ko iecerējusi pati daba, pilnībā saglabājot tās raksturīgās īpašības.

alvejas sula, alveja, aloe vera, forever alvejas sula, ledusskapis

Gatavā produkta nosūtīšana

Forever Living Products ir orientēts ne tikai uz pasaules labākā alvejas izstrādājuma izgatavošanu, bet arī uz ātras un efektīvas piegādes nodrošināšanu. Puerto Plato osta ļauj mums transportēt apstrādātu un noslēgtu alveju uz pārtikas laboratorijām un ražošanas līnijām noslēgtā un kontrolētā vidē, saglabājot novākto alveju neskartu.

Pozitīva ietekme uz vidi

Atšķirībā no uzņēmumiem, kas reklamē savu atbildību vides modes tendenču ietekmē. Forever regulāri izvērtē savas tehnoloģijas, lai uzlabotu to efektivitāti. Mēs to darām nevis tāpēc, ka tas ir modē, bet gan tāpēc, ka uzskatām, ka tas ir pareizi.

pasaule, zemeslode rokās
mežs, koki, daba, migla

Ekoloģiskais līdzsvars

Runājot par oglekļa dioksīda pārvēršanu skābeklī, tad 20 alvejas augi var pārvērst skābeklī tikpat daudz oglekļa dioksīda kā viens koks. Ar vairāk nekā 50 miljoniem Aloe Vera augu, Forever Living plantācijas attīra zemi no 2 miljoniem tonnu oglekļa dioksīda gadā!

bottom of page