top of page
rokasspiediens

Obligātā sertifikācija

Kompānijas darbības  priekšnoteikums ir sertifikāts katrā valstī, kurā tiek pārdoti Forever Living produkti. Latvijā tie ir "Atbilstības sertifikāti” kosmētikas līdzekļiem par atbilstību noteiktajām prasībām un uztura bagātinātāju reģistrācija Pārtikas un veterinārajā dienestā. 

IASC (Internatonal Aloe Science Council)

1978. gadā Forever Living produkti kā pirmie saņēma Starptautiskās alvejas pētniecības padomes sertifikātu, kas apstiprina alveju audzētāju, pārstrādātāju un ražotāju produktu atbilstību IASC alvejas saturošā daudzuma un kvalitātes standartiem. IASC sertifikāts ir izcilas kvalitātes apliecinājums, kas pierāda, ka produktā izmantotā alveja tiek iegūta no sertificētas kompānijas. 

starptautiskās alvejas pētniecības padomes sertifikāts

KOŠERA (Kosher)

Šis dokuments parāda, ka pārtikas produkti ir augstas kvalitātes, piemēroti cilvēku veselībai un uzticami. Tas ir apliecinājums, ka produktos nav nekādu ķīmisku vielu – produkts ir dabīgs. Jēdziens Kosher ebreju valodā nozīmē atbilstību un pilnību, kam īpaši pievērš uzmanību Izraēlā. 

Košera sertifikāts, kosher

HALAL 

Sertifikāts, kas pierāda atbilstību pārtikas nekaitīguma, tīrības un higiēnas nosacījumiem, vienlaikus ražojot atbilstoši Islāma reliģiskiem nosacījumiem. Iepakojuma materiāli un produktu uzglabāšanas apstākļi atbilst humānajām prasībām. 

halal sertifikāts

Sertifikāts norāda, ka produktu izstrādē un ražošanā (sākot no izejvielu iegūšanas un apstrādes, līdz gala produkta pārbaudei) netiek izmantoti testi uz dzīvniekiem. Turklāt mūsu uzņēmums ļoti lepojas ar to, ka visi Forever Living Products produkti ir iekļauti Starptautiskās PETA biedrības (People for the Ethical Treatment of Animals) izdotajā Rūpīgo pircēju ceļvedī.

PETA CRUELTY FREE

peta cruelty free and vegan sertifikāts

COLOGNE LIST

Pierāda, ka kompānija ir licencēti un sertificēti sporta uztura bagātinātāju ražotāji, jo netiek pārkāpti antidopinga noteikumi. Sertifikāts nodrošina, ka produkti nav piesārņoti un nesatur vielas, kas ir aizliegtas saskaņā ar atbilstošo starptautisko vadošo organizāciju noteikumiem.

cologne list

GMO FREE

Daudzas pasaules valstis šobrīd ir ļoti noraizējušās par iespēju izmantot ģenētiski modificētu pārtiku. Forever Living Products lepojas, ka visas produktu līnijas, kas satur alvejas želeju, alvejas nektāru un uztura bagātinātājus, nesatur ĢMO (ģenētiski modificēti organismi). Šis sertifikāts pierāda tā garantiju produkta klientiem.

GMO

FREE

GLUTEN FREE

Glutēns pēdējos gados ir kļuvis populārāks, jo dažās slimību grupās tas prasa jutīgumu. Glutēns dažreiz izraisa alerģiskas reakcijas organismā, jo tajā ir daudz olbaltumvielu.  Šis ertifikāts pierāda, ka produktos nav glutēna jeb lipekļa, kompānija  ražo drošus un uzticamus produktus patērētājiem. “Gulten-Free” ir balstīta uz standartiem, kuru pamatā ir prasības, kuru pamatā ir pasaulē atzīti un zinātnē balstīti pārtikas drošības protokoli.

gluten free, bez glutēna

PIEMĒROTS VEĢETĀRIEŠIEM/ VEGĀNIEM

Veģetāriešu/ vegānu sertifikāts ir dokuments, kas tiek piešķirts produktiem, kuri ir atzīti par atbilstošiem veģetāro veģetāriešu ražošanas standartiem objektīvu, neatkarīgu un akreditētu organizāciju veikto revīziju un testu rezultātā. Daudziem Forever Living klientiem visā pasaulē ir svarīgi ievērot veģetāru vai vegānisku diētu un dzīvesveidu, tāpēc liels skaits kompānijas produktu ir pilnīgi bez dzīvnieku sastāvdaļām un ir piemērots veģetāriešiem un vegāniem. 

VEGAN

ISO (International Organization for Standartization) jeb Starptautiskie Standartizācijas sertifikāti:

  • 9001 – apliecina, ka uzņēmuma kvalitātes sistēmas atbilst labākajai starptautiskajai praksei. Uzņēmums rūpējas par nemainīgu procesa uzlabošanu, lai nodrošinātu labāko kvalitāti. Sertifikāts nosaka kvalitātes vadības principus, kas nodrošina vadības un darbinieku apmierinātību ar uzņēmumā noritošajiem procesiem, bet klienti saņem atbilstošu produktu. 

  • I14001 – vides pārvaldības sistēmas sertifikāts, kas apliecina, ka ražošanas un preču izplatīšanas procesā kompānija plāno un kontrolē ietekmi uz apkārtējo vidi, izejvielas tiek iegūtas ekoloģiski tīrā vidē un tiek kontrolēts izejvielu patēriņš. 

  • OHSAS 180001 – veselības un drošības sertifikāts ar mērķi identificēt, novērst vai līdz minimumam samazināt riskus, kas apdraud darbinieku veselību un drošību kompānijā, izveidojot ilgtspējīgu, drošu un veselībai nekaitīgu darba vidi.

bottom of page