top of page
forever living products, forever living headquaters, dallas, forever living kompānija

Par kompāniju

Rex Moughan bija veiksmīgs nekustamo īpašumu aģents, bet viņš vēlējās pārmaiņas, jo visvairāk par visu viņa sapnis bija palīdzēt cilvēkiem vairāk smaidīt, izskatīties un justies labāk.  Pateicoties viņa aizrautībai ar alveju un kvalitatīviem produktiem, 1978. gadā tika dibināta Forever Living Products kompānija.

forever living products, rex moughan, forever living īpašnieks
forever living loģistikas centrs nīderlandē

Forever Living audzē, novāc un apstrādā augus savās saimniecībās pēc stingriem standartiem, katrā ražošanas procesa posmā veicot kvalitātes pārbaudes, tā nodrošinot, ka produktu sastāvdaļu ražošanai tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes izejvielas, lai nodrošinātu maksimālu produkta efektivitāti, un vienlaikus rūpējoties par vidi.

Vertikālā integrācija un ražošana – no auga līdz produktam pie Jums!

Forever Living Products apsaimnieko savas alvejas plantācijas, sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības zemes un laboratorijas visā pasaulē, kurās strādā vairāk nekā 4000 darbinieku, ražošanas un piegādes procesus, tādā veidā kontrolējot katru procesu uzņēmumā – no auga līdz produktam pie Jums!

forever living, alvejas lauki, alveja, aloe barbadensis miller
alveja, aloe vera, aloe barbadensis miller, forever living alveja

No auga 

Kopš brīža, kad alveja tiek iestādīta zemē, kompānija uzrauga, ka katrs augs tiek rūpīgi kopts, lai nodrošinātu, ka biezās, zaļās lapas aug briest un ir spēcīgas. Apmēram pēc gada, kad apakšējās lapas ir nobriedušas, katra lapa tiek novākta ar rokām. Lai nodrošinātu to, ka mēs varam iegūt vislielāko daudzumu tīra alvejas želejas, tiek novāktas tikai tās lapas, kas sasniegušas pilnīgu briedumu.

līdz produktam

Katru gadu no mūsu alvejas plantācijām uz ražošanas iekārtām tiek nogādāti vairāk nekā astoņi miljoni galonu (vairāk nekā 30 miljonu litru) alvejas želejas. Ražošanas centrs ir moderna ražotne, kas lepojas ar jaunākajām tehnoloģijām, produktu laboratorijām, kā arī produktu izpētes un izstrādes centriem.

alvejas sula, forever alvejas sula, alveja, aloe vera sula
divi cilvēki pacēluši rokas

līdz Jums!

Forever Living reģionālie izplatīšanas centri atrodas ASV un Nīderlandē, no kurienes produkti tiek piegādāti uz vairāk nekā 168 valstīm visā pasaulē. Kompānija pati pārvalda loģistiku, tā kontrolējot izpildes laiku, samazinot izmaksas un nodrošinot, ka arī piegādes laikā tiek ievēroti stingrie kvalitātes standarti.

Forever Living Products pasaulē

Vairāk nekā 168 pasaules valstu iedzīvotāji ikdienas izmanto iespēju izskatīties un justies labāk kopā ar Forever Living Products. Kompānijas oficiālās pārstāvniecības un biroji atrodas visā pasaulē, kuros strādā liels skaits darbinieku, lai nodrošinātu vislabāko servisu un augstāko apmierinātību klientiem. Forever Living Products sirds - galvenais ofiss un mītne - atrodas Skotsdeilā, Arizonā.

forever living kompānija, forever living products, forever living headquaters in dallas
forever living kompānija, forever living products, forever living headquaters in dallas

Forever Living ētikas kodekss

Forever Living Products ir Lielo pārdošanas organizāciju asociācijas biedrs, vadošo firmu nacionālās tirdzniecības asociācijas, kuras ražo un izplata preces un pakalpojumus, pārdodot tās tieši pircējiem. Šīs asociācijas biedri ir aptuveni 200 uzņēmumi, ieskaitot slavenus zīmolus. Asociācijas misija ir aizsargāt, kalpot un veicināt uzņēmumu un neatkarīgu uzņēmēju efektivitāti. Garantēt, ka preču un pārdošana notiek saskaņā ar augstākajiem biznesa ētikas un klientu apkalpošanas standartiem. Asociācijas pamatdokuments par biznesa un klientu apkalpošanas ētiku ir tās ētiskais kodekss. Katra dalībkompānija apņemas ievērot kodeksa standartus un procedūras, un Forever Living Products lepojas, ka ir viena līderu kompānijām šajā prestižajā asociācijā.

Kompānijas sociālā atbildība

Forever Living Products visos procesos viena no prioritātēm vienmēr bijusi atbildība pret dabu un ekoloģiju kā vienu no biznesa pamatkapitāliem, esot kā piemērs daudzām citām kompānijām.

Pēdējo gadu laikā kompānija ir pārskatījuši un ieviesuši vēl vairāk procesu un sistēmu, uzsverot un popularizējot dabas nozīmi un vērtību veselībā un labsajūtā dažādās pasaules teritorijās.

alveja, aloe barbadensis miller, vīrietis apstrādā alveju
forever living products darbinieki

Pārstrāde - otrā iespēja

Forever Living Products katru gadu pārstrādā vairāk nekā 200 tonnas gofrētā kartona. Alvejas sulu iepakošanai tiek izmantoti iepakojumi, kas izgatavoti no pārstrādājamiem materiāliem.

Piegādājot produktus, kompānija polsterēšanai un stabilitātei izmanto plastmasas gaisa spilvenus, taču arī tie ir pārstrādājami, aicinot klientus tos caurdurt, lai aizņemtu mazāk vietas un tiem būtu mazāks oglekļa patēriņš jeb pēdas nospiedums.

Piegādes kastes ir izgatavotas no 85% pārstrādātiem materiāliem un ir iespiestas ar videi draudzīgām tintēm.

Forever Living Products pārstrādā ne tikai kartonu, bet arī plastmasu, kas radusies ražošanas procesā.

Mūsu alvejas lauki

Forever Living Products pieder 85% no visām alvejas plantācijām pasaulē, audzējot to Dominikānas Republikā. Alvejas augu audzēšana gadu gaitā ir padarīta vēl efektīvāka un un ilgtspējīgāka videi.

Audzēšanas procesā un produkcijas ražošanā absolūti netiek izmantoti ne herbicīdi, ne pesticīdi, ne arī kāds cits ķīmiskais mēslojums.

Lai samazinātu ūdens patēriņu laukos, tiek atdalīti jaunie augi no mātes auga, samazinot konkurenci par barības vielām karā augā. Alvejas mazgāšanai izmantoto ūdeni atkārtoti

alvejas lauki, aloe vera, alveja
alveja, alvejas lauki, aloe vera

Alveja cīņā ar gaisa piesārņojumu 

Alveja atstāj ne tikai lieliskas izmaiņas cilvēka organismā, bet arī dabā. Pētījumi rāda, ka 20 alvejas augi ražo tikpat skābekli, cik koks. Forever Living Products ir vairāk nekā 50 miljoni alvejas augu, kas kopš 1978. gada attīra zemi no miljoniem tonnu CO2.

Pastāvīgi uzlabojot ražošanas procesus un padarot energoefektīvākas tehnoloģijas un īpašumā esošās ēkas un telpas, kompānija turpina virzīties uz priekšu un ieviest jaunus veidus, kā kopumā var samazināt oglekļa dioksīda emisijas

Forever Living - Forever Giving

Rex Maughan, kompānijas dibinātājs, tic brīnišķīgām lietām un spēkam, ko cilvēki var dot viens otram, lai darītu un palīdzētu. Tieši ar šādu nolūku tika dibināta Forever Living Products kompānija. Forever Living Products kopā ar partneriem-  labdarības organizācijām visā pasaulē - uzlabo cilvēku, īpaši bērnu, dzīves visā pasaulē, dibinot Forever Giving kustību.

laimīgs bērns
bottom of page