top of page
alvejas želeja.webp

Par alvejas produktu kvalitāti

Mēs daudz domājam par Aloe Vera. Šis brīnumainais augs ne tikai mūs iedvesmo, bet arī veido pamatu mūsu nepārtraukti attīstītajiem kopšanas līdzekļiem, kosmētikai, uztura bagātinātājiem un personīgās kopšanas līdzekļiem. Tas motivē mūsu pētniecības un attīstības profesionāļus pastāvīgi ieviest jauninājumus un ļauj katru gadu izlaist jaunus un uzlabotus produktus. Kā saka: "Jo vairāk mēs uzzinām par Aloe Vera, jo vairāk mēs to mīlam!"

tīra alvejas sula, alveja, dabīga aloe vera sula, forever alvejas sula
sieviete gatavo veselīgu ēdienu

Nozares standartu noteikšana

Forever ir apņēmies piedāvāt jums labākos produktus pasaulē. Ar to mēs domājam ne tikai efektīvus, ekonomiskus produktus, bet visu labāko. Forever Living Products katru dienu dara visu, lai nodrošinātu, ka tā darbs atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Un, ja mēs tos nevaram atrast, tad mēs tos definējam paši. Ir nozares standarti, ir valdības standarti, bet ir arī Forever standarts - augstākais pastāvošais standarts.

Pasaules klases komanda

Neatkarīgi no ražošanas, pētniecības un attīstības, kā arī globālās pārdošanas, Aloe Vera no Amerikas apvieno pasaules klases darbinieku komandu. Mūsu komandu veido uzticīgi, vadītspējīgi darbinieki, strādīgi cilvēki, no kuriem daudzi uzņēmumā strādā vairāk nekā 30 gadus! Mūsu cilvēki lepojas ar to, ka ir daļa no uzņēmuma, kas rada daļu no fantastiskākajiem produktiem pasaulē. Tā mēs to redzam ... un tas ir lielisks darbs!

sieviete, forever living zinātniece

Pētniecība un attīstība

Jautājot mūsu pētniecības un attīstības personālam, ko viņi domā par Alveju, jūs būtu pārsteigti par viņu atbildēm. Bens, mūsu pētniecības un attīstības viceprezidents, ir pat gatavs paziņot, ka vairāk pētot Alveju, aizvien vairāk viņš iemīlas šajā brīnišķīgajā augā! Un viņš nav viens.

Pilnīga kvalitātes kontrole

Mūsu ķīmiskās inženierijas nodaļa rūpīgi pārbauda visas izejvielas, pārbauda pH, viskozitāti, krāsu, izskatu, konservantu un askorbīnskābju procentuālo daudzumu, pirms tos pārvieto uz maisīšanas nodaļu, izmantošanai dažādos produktos. Kad gatavais produkts ir izlaists, mēs to atkārtoti pārbaudām ar tādu pašu rūpības pakāpi, lai nodrošinātu, ka Forever biznesa īpašnieki un pircēji ir pārliecināti, ka katrs zīmola produkts ir ideāls, kad tas nonāk pārdošanā.

alvejas želeja.webp

Kvalitātes kontroles laboratorija

Visi mūsu produkti, gan jaunie, gan jau tirgū esošie - tiek rūpīgi pārbaudīti, lai tie atbilstu visaugstākajiem iespējamiem standartiem katrā ražošanas procesa posmā - sākot ar rūpīgu izejvielu skenēšanu pirms ražošanas sākuma, līdz testēšanai ražošanas laikā un pēdējās partijas paraugu ņemšanai.

Sertificēta kvalitāte

Forever Living ir apņēmies piedāvāt jums tikai visaugstākās kvalitātes produktus pasaulē, un mēs aktīvi meklējam ārējus sertifikātus, lai pierādītu mūsu uzticību kvalitātei.

alvejas krēmi, forever living zinātniece
zinātnieks, pētnieks

Kaislīga nodošanās produktu kvalitātei

Strādājot Amerikas Aloe Vera ražotnē, katrs darbinieks kļūst par neatņemamu visas komandas sastāvdaļu. Tas ir vitāli svarīgi ne tikai mūsu panākumiem, bet arī mūsu pastāvīgajai uzticībai produkta kvalitātei.

Darba apjoms

Katru gadu pārstrādāt vairāk nekā 8 galonu tīra Aloe Vera želejas nav viegls darbs. Īpaši ņemot vērā to, ka Forever Living Products kontrolē Aloe Vera darbību visā pasaulē, ieskaitot plantācijas un lauksaimniecības darbības Dominikānas Republikā un Teksasas dienvidos, kā arī lielu pārstrādes iekārtu Dalasā.

forever living darbinieki
alvejas želeja, alvejas gēls

Dabiski personīgās higiēnas līdzekļi

Forever Living apvieno augstākās kvalitātes sastāvdaļas, lai izveidotu lielisku ekskluzīvu dabisko personīgās higiēnas līdzekļu līniju. Pateicoties tīrajam, stabilizētajam Aloe Vera gēlam, Forever var jums piedāvāt produktus jebkurai ķermeņa zonai no galvas līdz kājām.

Atvērta virtuve

Mēs ar lepnumu demonstrējam kvalitāti, ar kādu mēs ražojam savus produktus. Kā labs restorāns, kur jūs varat satikt šefpavāru un apskatīt virtuvi, Forever Nutraceutical lepojas ar to, ka visā rūpnīcā var būt caurspīdīgi logi, lai jūs varētu redzēt kaut mazāko soli mūsu ražošanas procesā, pateicoties šai pieejai mēs izveidojam fantastiskus produktus no labākajām izejvielām.

forever living products zinātnieki
dabīga zivju eļļla kapsulās

Papildu solis

Mēs zinām, ka tad, kad patērētāji saņem mūsu produktu, viņi redz tikai vienu mazu tableti. Viņi maz zina par simtiem mazu un rūpīgu soļu katras vienkāršās, bet jaudīgās tabletes ražošanas procesā. Forever Nutraceutical lepojas ar saviem produktiem, un tāpēc mēs rūpīgi pārbaudām visu, sākot no izejvielām, kas nonāk uzņēmumā, līdz gatavajiem produktiem, kas nonāk pie jums.

Kvalifikācija

Daudzi no mūsu kvalitātes kontroles testiem tiek veikti ne tikai saskaņā ar FDA vai citu regulatīvo aģentūru norādījumiem. Forever standarts ir viens no daudzajiem papildu soļiem, kas ir kļuvis par mūsu kvalitātes standartu un mūsu kvalitātes programmas neatņemamu sastāvdaļu.

cilvēki saskandina glāzes ar alvejas sulu

Kas rakstīts uz etiķetes

Forever Nutraceutical rūpīgi pārbauda katru ražoto partiju katrā ražošanas procesa posmā - no izejvielām līdz gatavam produktam -, tāpēc mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka produkts pilnībā atbilst etiķetē rakstītajam. Tikai daži uztura bagātinātāju nozares uzņēmumi ar šādu rūpību tuvojas kvalitātei.

Tieši no avota

Forever Nutraceutical ir grūts uzdevums iegūt unikālas un spēcīgas sastāvdaļas, un pēc virknes stingru testu un analīžu mēs nodrošinām, ka visas sastāvdaļas, kuras mēs izmantojam savos produktos, atbilst vai pārsniedz Forever standartu.

forever living
forever living, laimīgi cilvēki

Patērē kvalitāti

Neviens to neuztver nopietnāk kā Džena Alfreja (Jen Alfrey), mamma, uztura speciāliste un mūsu kvalitātes vadības direktore. Kā māte Džena lepojas ar to, ko viņas ģimene patērē mājās. Kā uztura speciāliste, viņa apgalvo, ka zina visvairāk par uztura bagātinātāju sastāvu.

Forever Direct

Forever Direct, kura galvenā mītne atrodas Nīderlandē, piegādā jūsu iecienītākos Forever produktus miljoniem klientu visā Eiropā un Āfrikā. Ar gandrīz 2 hektāriem lielu noliktavas platību Forever Direct nosūta mūsu Forever bizesa īpašniekiem un klientiem vairāk nekā 7000 pasūtījumu dienā!

forever living loģistikas centrs
bottom of page