top of page
alvejas želeja.webp

Tēja ar alvejas ziediem

200
€21.85
Mazkaloriju produkts.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Tēja ar alvejas ziediem ir speciāli sagatavots dažādu ārstniecības augu un garšaugu maisījums ar brīnišķīgu aromātu un izsmalcinātu garšu. Šī tēja nesatur kofeīnu, tomēr ir uzmundrinoša un spēcinoša.

Tējas sastāvdaļas atceļojušas no Ķīnas, Jamaikas, Ēģiptes un Indijas, bet alvejas ziedi izaudzēti speciālās ekoloģiskajās plantācijās Amerikas kontinentā. Tējas īpašo garšu, aromātu un efektīvo iedarbību nosaka sastāvdaļu dažādība: kanēlis rada atsvaidzinošu efektu, apelsīnu miziņas un krustnagliņas piešķir tējai patīkamu augļu garšu, smaržīgie pipari un ingvers iedarbojas nomierinoši.

Šis mazkaloriju atspirdzinošais dzēriens mazina apetīti, tādēļ ir lieliski piemērots veselīga dzīvesveida programmām.

Tēja ir viegli pagatavojama. To varat dzert gan karstu, gan atdzesētu.

Sastāvs: kanēlis, apelsīnu miziņas, krustnagliņas, kazeņu lapas, smaržīgie pipari, fenhelis, ingvers, kardamons, alvejas ziedlapiņas, džimnema (Gymnema silvestre), kumelītes.

Lietošana: Vienu tējas maisiņu pārlej ar vienu tasīti karsta ūdens. Ļauj ievilkties 3–5 minūtes, tad maisiņu izņem. Lai pagatavotu atdzesētu tēju, 4 maisiņus pārlej ar 2 tasītēm verdoša ūdens un ļauj ievilkties 3–5 minūtes. Tad tējas maisiņus izņem, pielej 2 tasītes auksta ūdens un pagatavoto tēju atdzesē.

Iepakojumā 25 tējas maisiņi

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page