top of page
alvejas želeja.webp

Alvejas sula ar mango koncentrātu

736
€32.35
Lietot uzturā, lai nodrošinātu organismu ar vērtīgām uzturvielām.
Atvainojiet, prece nav pārdošanā!
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Labākais no alvejas un gardi dabīgie mango. Kas var būt labāks par pilnīgi nogatavojušos mango saldumu? Šo gardo un vērtīgo augļu kombinācija ar tīru alveju no Forever laukiem!

Jaunā alvejas un mango sula bagātina mūsu gardo un veselīgo alvejas dzērienu līniju ar tropu garšu, lai labākais no dabas vienmēr būtu jūsu glāzē. Alvejas un mango sula ir tikpat vērtīga, kā mūsu vispopulārākā Alvejas sula, - tajā ir 86% tīras alvejas želejas, bet dabīgais tropu smaržas mango biezenis piešķir gardu garšu. Mango ir bagāti ar dažādām uzturvielām un svarīgiem vitamīniem, tādiem kā C vitamīns.

Alvejas un mango sulas ražošanai tiek izmantoti visvairāk nogatavojušies augļi, jo šādi mango ir visgardākie un tie satur visvairāk vērtīgo vielu. Alvejai piemīt dabīgas attīrīšanas īpašības, kas palīdz organismam absorbēt uzturvielas. Unikāls polisaharīds acemanāns un citas alvejā esošās vielas uztur gremošanu un imunitāti.

Tāpat kā citi mūsu alvejas dzērieni, alvejas un mango sula tiek aseptiski apstrādāta, tādā veidā izvairoties no konservantu izmantošanas, kā arī tā tiek iepildīta 100 procentīgi pārstrādātos „Tetra Pak“ iepakojumos, lai jūs varētu baudīt atsvaidzinošo alvejas sulu, kas saglabājusi visas vērtīgās svaigās alvejas īpašības.

Atsauksmes par produktiem lasiet šeit - https://www.alveja.lv/atsauksmes/

Sastāvs: Stabilizēta iekšējā Aloe vera lapu želeja (86,0 % iekšējās Aloe vera (Aloe barbadensis) želejas, L-askorbīnskābe, skābuma regulētājs citronskābe), dabīga mango (Mangifera indica L.) biezeņa koncentrāts (10 %), fruktoze, dabīga mango aromātviela.

Lietošana: Ieteicamā dienas deva 40 - 120 ml. Pirms lietošanas sakratīt. Atvērtu glabājiet ledusskapī vertikālā stāvoklī. Izlietot 30 dienu laikā.

Grūtniecības periodā iesakām konsultēties ar ārstu pirms sulas lietošanas.

Lasiet vairāk par alvejas sulas lietošanu šeit

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Alvejas sula bez piedevām šeit

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page