alvejas želeja.webp

Alvejas sula ar mango koncentrātu

Artikuls 736
€30.80
Lietot uzturā, lai nodrošinātu organismu ar vērtīgām uzturvielām.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living


 • Bez konservantiem
 • Atjauno organismu līdz šūnu līmenim
 • Saglabā stipru imunitāti
 • Aizkavē novecošanās procesus
 • Pozitīvi ietekmē gremošanas sistēmu
 • Palīdz saglabāt dabīgu enerģijas līmeni

Alvejas sula satur vairāk nekā 75 vērtīgās uzturvielas:

 • 20 aminoskābes (tai skaitā 8 neaizvietojamās)
 • 12 veidu vitamīni: A, B, C, E grupas vitamīni, folijskābe, pat B12, kas visbiežāk atrodams dzīvnieku taukos
 • 20 minerāli: kalcijs, magnijs, cinks, mangāns, dzelzs, hroms, varš
 • Mono un polisaharīdi (sastāvā ir acemannāns, kas iznīcina pataloģiskos mikroorganismus)
 • Saponīni (no angļu valodas - soap) - ziepes, kuras attīra zarnu traktu
 • Fermenti, celuloze, enzīmi.

Labākais no alvejas un gardi dabīgie mango. Kas var būt labāks par pilnīgi nogatavojušos mango saldumu? Šo gardo un vērtīgo augļu kombinācija ar tīru alveju no Forever laukiem! Jaunā alvejas un mango sula bagātina mūsu gardo un veselīgo alvejas dzērienu līniju ar tropu garšu, lai labākais no dabas vienmēr būtu jūsu glāzē. Alvejas un mango sula ir tikpat vērtīga, kā mūsu vispopulārākā Aloe vera sula, - tajā ir 86 proc. tīras alvejas želejas, bet dabīgais tropu smaržas mango biezenis piešķir gardu garšu. Mango ir bagāti ar dažādām uzturvielām un svarīgiem vitamīniem, tādiem kā C vitamīns. Alvejas un mango sulas ražošanai tiek izmantoti visvairāk nogatavojušies augļi, jo šādi mango ir visgardākie un tie satur visvairāk vērtīgo vielu. Alvejai piemīt dabīgas attīrīšanas īpašības, kas palīdz organismam absorbēt uzturvielas. Unikāls polisaharīds acemanāns un citas alvejā esošās vielas uztur gremošanu un imunitāti. Tāpat kā citi mūsu alvejas dzērieni, alvejas un mango sula tiek aseptiski apstrādāta, tādā veidā izvairoties no konservantu izmantošanas, kā arī tā tiek iepildīta 100 procentīgi pārstrādātos „Tetra Pak“ iepakojumos, lai jūs varētu baudīt atsvaidzinošo alvejas sulu, kas saglabājusi visas vērtīgās svaigās alvejas īpašības.

Sastāvs: Stabilizēta iekšējā Aloe vera lapu želeja (86,0 % iekšējās Aloe vera (Aloe barbadensis) želejas, L-askorbīnskābe, skābuma regulētājs citronskābe), dabīga mango (Mangifera indica L.) biezeņa koncentrāts (10 %), fruktoze, dabīga mango aromātviela.

MŪSU ALVEJA IR CITĀDĀKA

Vai zinājāt, ka ne visas alvejas ir vienādas? Tiek ražoti daudzi pārtikas un ādas kopšanas līdzekļi ar alveju, bet, ja netiek izmantota iekšējā lapu želeja, tās labvēlīgā ietekme vistica-māk nebūs maksimāla. Pēc daudzu ražotāju viedokļa, iekšējās lapu želejas iegūšana prasa pārāk daudz laika un ir pārāk dārga. Ja patērētāji neredz atšķirību, tad kāpēc par to rūpēties?

Mēs radām alvejas spēka iedvesmotus produktus, kas lolo jūsu ķermeni no kāju pirkstiem līdz matu galiņiem. Atcerieties - mazas ikdienas tikšanās ar alveju visvairāk ietekmē un palīdz daudz labāk rūpēties par savu ķermeni gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Kompānija Forever ir apguvusi un patentējusi efektīvu alvejas želejas iegūšanas procesu, lai nodrošinātu, ka mūsu produktos tiktu izmantota tikai vistīrākā un visaugstākās kvalitātes alvejas želeja. Kompānijai arī pieder plantācijas, kurās alvejas tiek audzētas. Šī filozofija “no auga līdz produktam” ļauj kontrolēt produktu kvalitāti katrā procesa posmā.


Lietošana: Ieteicamā dienas deva 40 - 120 ml. Pirms lietošanas sakratīt. Atvērtu glabājiet ledusskapī vertikālā stāvoklī. Izlietot 30 dienu laikā.
Saglabāt šo produktu vēlākam