top of page
alvejas želeja.webp

Forever Arctic Sea (zivju eļļa)

376
€34.10
Patīkama smarža, nav jūtama zivju garša. Izejviela tiek iegūta, neradot kaitējumus ūdens ekosistēmai.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

• Rūpīgi aprēķināts omega-3 taukskābju daudzums, lai organisms saņemtu šo vielu tādā pašā daudzumā, kādu tas saņemtu, lietojot uzturā zivis.

• Patīkama smarža, nav jūtama zivju garša.

• Izejviela tiek iegūta, neradot kaitējumus ūdens ekosistēmai.

• Tīrs dokosaheksaēnskābes un eikosapentaēnskābes avots.

Taukskābes ir ļoti svarīgas cilvēka organismam. Šīs vielas veic dažādas funkcijas: tās atrodas membrānu sastāvā, tās ir šūnu saistvielas un tās piedalās taukaudu veidošanā, kas aizsargā cilvēku iekšējos orgānus un saglabā ķermeņa siltumu. Tomēr ne visu taukskābju lietderīgums ir vienāds. Zinātniskajos pētījumos ir pierādīts, ka pārmērīgā daudzumā lietotas piesātinātās taukskābes, kuru visvairāk ir dzīvnieku izcelsmes taukos, rada palielinātu holesterīna daudzumu asinīs un paaugstina infarkta rašanās iespējas. Turpretī cita taukvielu grupa, kuru sauc par nepiesātinātajām taukskābēm, pozitīvi iedarbojas uz cilvēka organismu. Šīs taukskābes organisms nespēj saražot, tāpēc tās ir jāuzņem organismā ar pārtiku.

Jaunā Forever Arctic Sea sastāvā ir patentētu nepiesātināto taukskābju maisījums, kas sastāv no kalmāru taukiem - īpaši tīriem zivju taukiem, kuros ir daudz omega-3 taukskābju un no olīveļļas, kuras sastāvā ir oleīnskābes. Forever Arctic Sea® ir brīnišķīgi sabalansēta omega-3 dokosaheksaēnskābes un eikosapentaēnskābes kombinācija, kas ir īpaši svarīga, ja vēlaties būt veseli un justies labi. Pareizas omega-3 skābju proporcijas organismā garantē to, ka visu turpmāko dzīvi smadzeņu, tīklenes, sirds un citu nervu sistēmas daļu šūnas attīstīsies un funkcionēs pareizi. Turklāt, tiek uzskatīts, ka, lietojot uzturā vairāk dokosaheksaēnskābes, samazinās novecošanas procesa izraisīto smadzeņu darbības traucējumu risks. Šobrīd nav datu par to, ka kādai citai taukskābei būtu tāda pati iedarbība.

Forever Arctic Sea® ir sabalansēts uztura bagātinātājs, kas palīdz regulēt holesterīna un triglecirīdu daudzumu organismā, kā arī tas labvēlīgi ietekmē asinsriti, smadzeņu darbību, redzi un locītavu funkcijas.


Daudzums 2 kapsulās
Vitamīns E (D-alfa-tokoferols) 0.67 mg α-TE
Omega-3 taukskābe 435 mg kas ietver:
EPA (eikosapentaēnskābe) 200 mg
DHA (dokosaheksaēnskābe) 200 mg
Oleīna skābe (no olīveļļas) 100 mg

Sastāvs: Omega-3 taukskābe (no zivju taukiem), kalmāru eļļa, želatīns, oleīna skābe (no olīveļļas), mitrumu uzturošā viela glicerīns, attīrīts ūdens, citronu eļļa, zaļo citronu eļļa, D-alfa-tokoferols. Satur zivis (anšovus, lašus, mencas)

Omega 3 un omega 9 nepiesātinātās taukskābes ( tautā sauktas par zivju eļļu) ieteicams lietot uzturā katru dienu. Novērš iekaisuma procesus organismā. Nervu sistēmas uzturēšanai. Kaulu un locītavu sistēmas uzturēšanai. Sirds un asinsvadu veselības uzturēšanai. Grūtniecības laikā. Bērnu attīstības procesā. Autoimūno saslimšanu gadījumos. Ādas problēmu gadījumos. Profilaksei pret ļaundabīgo audzēju veidošanos.

Lietošana: 2 kapsulas līdz trīs reizēm dienā ēšanas laikā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page