top of page
alvejas želeja.webp

ARGI+ L-arginīna un vitamīnu komplekss

473
€68.20
Sirds un asinsvadu uzturēšanai. Enerģijai. Vispārīgai organisma labākai asinsrites apmaiņai. Kaulu lūzumu labākai sadzīšanai.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever

L-arginīns tiek saukts par “burvju molekulu”.

• Patentēts augļu maisījums – antioksidantu avots.

• Veicina slāpekļa oksīda ražošanu.

L-arginīns sievietēm un vīriešiem

L-arginīns ir tik iedarbīga aminoskābe, ka zinātnieki to sauc par “burvju molekulu”. Un ne velti, jo, mūsu organisms pārvērš L-arginīnu slāpekļa oksīdā - molekulā, kas palīdz atslābināties un paplašina asinsvadus. Šis process ir svarīgs tam, lai būtu intensīvāka asinsrite, kas pozitīvi ietekmē daudzas svarīgas organisma funkcijas. L-arginīns ir ļoti vērtīgs, tāpēc nav brīnums, ka tas izraisa tik lielu interesi. ARGI+ sniedz visu L-arginīna spēku. Turklāt tā iedarbību pastiprina: granātābolu ekstrakts, sarkano vīnogu ekstrakts, vīnogu un dažādi ogu ekstrakti.

Kopā visas šīs sastāvdaļas kļūst par nākamās paaudzes uztura bagātinātāju. Tikai viena Forever ARGI+ paciņa, atšķaidīta ar ūdeni vai ar iecienītu alvejas dzērienu, palīdzēs jums sajust atšķirību. Papildiniet savu uzturu ar iedarbīgo L-arginīnu!


Atsauksmes par produktiem lasiet šeit - https://www.alveja.lv/atsauksmes/


Daudzums vienā porcijā
Vitamīns C (L-askorbīnskābe) 80 mg
Vitamīns D3 (holekalciferols) 5 μg
Vitamīns K2 (menahinons) 20 μg
Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds) 1,4 mg
Vitamīns B12 (cianokobalamīns) 2,5 μg
Folāts (folskābe) 200 μg
L-arginīns 5 g
Patentēts Forever augļu maisījums 220 mg

Sastāvs: Patentēts maisījums: vīnogu ekstrakts, granātābolu ekstrakts, sarkano vīnogu ekstrakts, plūškoku ogu sulas pulveris, aveņu sulas pulveris, morello ķiršu sulas pulveris, kazeņu sulas pulveris, upeņu sulas pulveris un krūmmelleņu sulas pulveris.

Citas sastāvdaļas: citronskābe, ogu aromātvielas, silīcija dioksīds, ksilīts, maltodekstrīns, d-riboze, sukraloze, monokāļu fosfāts.

Ieteicams: Sirds un asinsvadu uzturēšanai. Vispārīgai organisma labākai asinsrites apmaiņai. Kaulu lūzumu labākai sadzīšanai. Pēc operāciju brūču labākai dzīšanai. Profilaktiski pret insultu, infarktu veidošanos. Enerģijai. Sportistiem. Apdegumu sadzīšanai.

Lietošana: Paciņu ARGI+ atšķaidīt ar 250 ml ūdens vai alvejas sulas vienu reizi dienā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!


Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page