top of page
alvejas želeja.webp

Alvejas sula ar persiku koncentrātu

777
€32.35
Tīra iekšējās alvejas lapas želeja. Organisma attīrīšanai. Imunitātei.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Ne velti saka „salds kā persiks“ – visiem patīk saulē nogatavojušos persiku garša! Uzlabojiet gremošanu un baudiet sulīgos persikus un alvejas spēku.


Alvejas ievērojamas ar dabīgām attīrīšanas īpašībām, tāpēc tās palīdz labāk uzņemt uzturvielas no mūsu uzņemtās pārtikas gremošanas traktā, no kurienes tās tālāk nokļūst asinīs, kā arī veicina labo baktēriju augšanu. Alvejas sastāvā esošais unikālais polisaharīds acemannāns, kā arī citas uzturvielas palīdz saglabāt stipru imunitāti.

Šī sula ir ražota no 84,5 procentiem stabilizētas iekšējās alvejas lapas želejas un sulīga persiku biezeņa ar kalciju, ievērojama ar īpašu, saldu garšu un tā apgādā ar vērtīgām vielām iegūtām no alvejas.

Alvejas un persiku sula tiek aseptiski apstrādāta, tāpēc tā tiek ražota bez konservantiem un tā tiek iepildīta „Tetra Pak” iepakojumos, kas ražoti no 100 procentīgi pārstrādājamiem materiāliem, lai jūs varētu baudīt svaigu, neatšķaidītu alvejas želeju, kas saglabājusi visas savas vērtīgās īpašības, kādas radījusi pati daba.

Šī alvejas sula ar dabīgo persiku biezeni patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo jūs ne tikai baudīsiet brīnišķīgu persiku garšu, bet arī brīnišķīgi jutīsieties!

Atsauksmes par produktiem lasiet šeit - https://www.alveja.lv/atsauksmes/

Uzturvērtība

100 ml

NRV* %

Enerģētiskā vērtība

122,2 kJ/29,2 kcal

1,5%

Tauki

0 g

Ogļhidrāti

7,1 g

2,7 %

no kuriem cukurs

7,1 g

7,9 %

Olbaltumvielas

0 g

Sāls

0,05 g

0,09 %

Vitamīns C

26,3 mg

32,9 %

* Uzturvielu atsauces vērtība (NRV) % norāda, kāda ikdienas raciona daļusastāda vienā pārtikas produkta porcijā esošais uzturvielu daudzums. Rekomendācijas sastādītas pamatojoties uz 2000 kcal diētu.

Sastāvs: stabilizēta iekšējā alvejas lapu želeja (84,5% iekšējās alvejas lapu želejas, askorbīnskābe, citronskābe), dabīgs persiku biezenis (8 %), fruktoze, dabīgs zaļo vīnogu sulas koncentrāts (2 %), dabīga persiku aromātviela.

Lietošana: Ieteicamā dienas deva 40 - 120 ml. Pirms lietošanas sakratīt. Atvērtu glabājiet ledusskapī vertikālā stāvoklī. Izlietot 30 dienu laikā.

Grūtniecības periodā iesakām konsultēties ar ārstu pirms sulas lietošanas.

Lasiet vairāk par alvejas sulas lietošanu šeit

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Alvejas sula bez piedevām šeit

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page