top of page
alvejas želeja.webp

Probiotiķi | Labvēlīgās baktērijas

610
€39.45
Labvēlīgās baktērijas. Zarnu trakta labvēlīgas vides uzturēšanai, aizcietējuma, dizbakteriozes gadījumos.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever

• Palīdz saglabāt veselīgu gremošanas trakta darbību

• Lai optimāli veiktu savu funkciju zarnu traktā, var izvairīties no kuņģa skābes iedarbības

• Sastāvā ir 6 sinerģiski iedarbīgas sugas, ieskaitot klīniski izpētīto Lactobacillus rhamnosus

• Vairāk nekā 8 miljardi KSV

• Sugas kriogēniski ir sasaldētas, cenšoties garantēt to kvalitāti un pretestību

• Bez sojas un alergēniem

Tagad varat parūpēties par sevi labāk nekā jebkad agrāk, lietojot šo īpaši progresīvo uztura bagātinātāju ar jaunām, klīniski pārbaudītām probiotiķu sugām. Uztura bagātinātāja Forever Active Pro-B, kas palīdz saglabāt veselīgu gremošanas traktu, sastāvā ir kompleksa FloraActive - vērtīgās probiotķu sugas, kas tika izpētītas Kopenhāgenas Universitātes slimnīcā, kura ieņem līdera pozīciju gastroenteroloģijas jomā.

Kas ir probiotiķi?

Vienā Forever Active Pro-B, kas ir patentēts 6 dažādu sugu komplekss, kapsulā ir 8 miljardi KSV. Šīs sugas tika izpētītas un atlasītas, ņemot vērā to lietderīgās īpašības, klīniskos pētījumus un spēju iedarboties sinerģiski.

Dabīgie probiotiķi

Šajā produktā ir arī prebiotiskās šķiedrvielas, kuras baro probiotiķus, kamēr tie tiek glabāti pudelītē, tiek transportēti un nokļūst zarnu traktā. Prebiotiķi rada ideālu vidi, kurā probiotiķi var funkcionēt un attīstīties. Mūsu izmantotās prebiotiskās šķiedrvielas – īso ķēžu fruktooligosaharīdi, kas ir ievērojami ar spēju uzturēt Forever Active Pro-B sastāvā esošo bifidobaktēriju un laktobaktēriju sugu fermentāciju.

Tikai viena kapsula dienā var palīdzēt uzveikt nepareiza uztura un saspringta dzīvesveida radīto disbalansu, kas bieži lemj probiotiķu daudzuma samazināšanos. Forever Active Pro-B vispirms iedarbojas zarnu traktā, kur tas piedalās gremošanas procesā, lai būtu vieglāk absorbētas uzturvielas, kā arī uztur normālus cilvēka augšanas un attīstības procesus, palīdzot uzturēt veselīgu gremošanas traktu un stipru imunitāti.

Iepazīstieties šeit ar 7 iemesliem kāpēc ikdienā lietot probiotiķus.

Probiotiķi bērniem un pieaugušajiem

Forever Active Pro-B – tās ir veģetāriešiem piemērotas kapsulas unikālā, pēc Activ Vial tehnoloģijas ražotā pudelē. Šajā jaunajā iepakojumā ir speciāla kārta, kas uzsūc mitrumu, ir mitruma necaurlaidīga un tādejādi tā aizsargā probiotiķus visu to derīguma termiņu. Tā kā probiotiķi ir viegli ievainojami, Forever Active Pro-B tiek ražoti izmantojot īpašu kriogēno sasaldēšanas tehnoloģiju, kas aizsargā probiotiķus ražošanas laikā, kā arī visu to derīguma termiņu. Forever Active Pro-B probiotiķu sugas tiek atlasītas un saskaņotas tā, lai tās saglabātu pretestību kuņģa skābei un žults sāļiem, un varētu sasniegt zarnu traktu. Klīnisko pētījumu dati rāda, ka šīs sugas izceļas ar labākām spējām kolonizēties un vairoties, kā arī izvairīties no kustības gremošanas traktā.

Atsauksmes par produktiem

Uztura bagātinātājs Forever Active Pro-B – tas ir sešu probiotiķu sugu komplekss, kuru nevajag glabāt ledusskapī. Tas ir brīnišķīgs vēl ar to, ka tas labi iedarbojas kopā ar mūsu patentētām alvejām, kas veic prebiotiķa funkciju. Lai vai pēc kā jūs tiecaties – saglabāt veselīgu gremošanas traktu, uzlabot uzturvielu absorbēšanu vai stiprināt imunitāti – iekļaujiet savā racionā uztura bagātinātāju Forever Active Pro-B.

Forever Active Pro-B sastāvā esošie probiotiķi tiek iegūti no Lactobacillus un Bifidobacterium dzimtām. To sugas: bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium B-bifidum.

Produkts reģistrēts PVD uztura bagātinātāju reģistrā. Reģistrācijas numurs: 11953

Sertifikāti:

Sertifikāti

Lietošana: uzdzerot ūdeni, pa vienai kapsulai dienā. Uzglabājiet temperatūrā ne augstākā kā 25ºC!

Sastāvs: Kukurūzu dekstrīns, hipromeloze, fruktooligosaharīdi, magnija stearāts, silīcija dioksīds un titāna dioksīds

Ražots Itālijā pēc patentētas tehnoloģijas.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page