top of page

Forever probiotiķi. 7 iemesli kāpēc ikdienā tos lietot.


Šīs baktērijas sauc par probiotiķiem.

Veselā ķermenī tām vajadzētu būt apmēram 80 procentiem, lai ļaunās baktērijas nevarētu izpausties. Ja mēs vēlamies ilgu laiku dzīvot veselīgi un laimīgi, mums ir jārūpējas par probiotikām, vairojot tās šūnās.


KĀPĒC SVARĪGS BAKTĒRIJU BALANSS?


Baktēriju līdzsvars un daudzveidība mainās atkarībā no vecuma, mainīga uztura vai klimata joslas, traumām vai ilgstoša stresa. Labajām zarnu baktērijām nepatīk liels cukura daudzums pārtikā, ķīmiskās piedevas un ģenētiski modificēti produkti, pesticīdi, herbicīdi un citas ķīmiskas vielas, antibiotiku lietošana.


Ārsti saka, ka piecu dienu antibiotiku kurss var iznīcināt līdz trešdaļai probiotisko koloniju. Sliktās baktērijas sāk vairoties, imunitāte zūd, kļūst neaizsargātāka, galu galā organisms saslimst.


Mikrofloras nelīdzsvarotību sauc par disbakteriozi, un tā var noteikt līdz pat 90 procentiem slimību cēloņu. Tās ir visizplatītākās zarnu un ādas slimības, alerģijas, liekais svars, autoimūnas slimības, onkoloģija, Parkinsona, Alcheimera slimības, autisms.


Bieži lietojot antibiotikas un uzturā uzņemot nepilnvērtīgu pārtiku, daudziem cilvēkiem jau kopš bērnības neveidojas līdzsvarota baktēriju sistēma.

Kāpēc jālieto probiotiķi?


1. Uzlabo gremošanu un vielmaiņu, regulē labvēlīgo baktēriju trūkumu vai deficītu, samazina vēdera pūšanos.

2. Sintezē fermentus, K vitamīns, B grupas vitamīni.

3. Nomāc slikto baktēriju pavairošanu, mazina iekaisumu.

4. Atbalsta labu imūnsistēmu.

5. Uzlabo kalcija, dzelzs, D vitamīna uzsūkšanos.

6. Ietekmē mūsu emocijas un garastāvokli.

7. Saražo mums nepieciešamo enerģiju.Ikdienas uzturā var uzņemt labās baktērijas ar skābētiem dārzeņiem (kāpostiem, gurķiem) un raudzētiem piena produktiem - kefīru, jogurtu (vislabāk - mājās gatavotu).


Tomēr ērtākais un efektīvākais veids, kā atjaunot un uzturēt labo baktēriju līdzsvaru, ir lietot augstas kvalitātes uztura bagātinātājus, un tāpēc iesakām FOREVER ACTIVE PRO-B. Šajā uztura bagātinātājā labās baktērijas ir dzīvas un aktīvas, var vairoties un veidot kolonijas zarnās. Šo uztura bagātinātāju var izmantot gan bērni, gan pieaugušie.


Kas īsti ir šis īpašais uztura bagātinātājs?

  • Vairāk nekā 8 miljardi KSV (koloniju vienības). Labākā ietekme, ja KSV ir no 5 līdz 10 miljardiem.

  • 6 sinerģiski funkcionējoši baktēriju cilmes

  • 2 cilmes, kas klīniski pētīti Kopenhāgenas Universitātes slimnīcā, ieņemot vadošo vietu gastroenteroloģijā.

  • Ir iespējams izvairīties no kuņģa skābes iedarbības, lai optimizētu tās darbību zarnās.

  • Krioģenētiski sasaldēts, lai aizsargātu pret ietekmi uz vidi.

  • Efektīva, saglabājot istabas temperatūru.

Comments


alvejas lauki.webp
bottom of page