top of page
alvejas želeja.webp

Forever Supergreens (augļu un dārzeņu koncentrāts)

621
€41.20
Ieteicams kunģa un zarnu trakta darbībai. Aizkunģa dziedzera, vairogdziedzera labākai darbībai. Vielmaiņas procesiem.
Atvainojiet, prece nav pārdošanā!
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever
• Ideāla vairāk nekā 20 augļu, dārzeņu, īpaši vērtīgu produktu un alvejas kombinācija
• Lielisks ikdienas augu izcelsmes uzturvielu avots
• Daudz C un E vitamīnu antioksidantu
• Uztur pH līdzsvaru un imunitāti
Smelieties enerģiju aktīvajai dzīvei no īpaši vērtīgo zaļumu kombinācijas. Ir dienas, kad mums nav laika apēst pietiekami daudz augļu un dārzeņu. Mēs steidzamies un izvēlamies uzkodas ar nelielu uzturvērtību un tās mēs apēdam ejot vai braucot, tāpēc mūsu uzturā sāk trūkt vajadzīgo uzturvielu. Tomēr, pat ja straujais dzīves temps ir kavēklis veselīgam uzturam, jūs jebkurā laikā varat papildināt savas organisma uzturvielu rezerves, pagatavojot dzērienu ar vērtīgiem zaļumiem Forever Supergreens.
Katrā Forever Supergreens porcijā ir alveja un vairāk nekā 20 dažādi brīnišķīgi saskaņoti augļi un dārzeņi, kas apgādā organismu ar noderīgām sastāvdaļām. Šis īpaši vērtīgais produkts ievērojams ar lielisku garšu un to var viegli samaisīt ar ūdeni vai citu iecienītu dzērienu. Forever Supergreens sastāvā ir svarīgākās uzturvielas un antioksidanti, kas palīdz saglabāt organisma dabisko aizsargfunkciju un nodrošina ar enerģiju vislabāko rezultātu sasniegšanai. Sārmainie zaļie dārzeņi, tādi kā, spināti, lapu kāposti un brokoļi, palīdz uzturēt brīnišķīgu formu, atjaunojot pH līdzsvaru, kas ir īpaši svarīgs daudzām organisma funkcijām.
Rūpīgi atlasītās sastāvdaļas palīdz saglabāt organisma dabisko aizsargfunkciju tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Forever Supergreens sastāvā ir daudz vērtīgu vielu no brīnišķīgi saskaņotiem dabīgiem avotiem, piemēram, polifenoliem un antioksidantiem no godži ogām, vīnogu sēklām, zaļās tējas, zaļajiem dārzeņiem, spirulīnas un mūsu alvejas, kā arī vērtīgiem C un E vitamīniem un magnija. Forever Supergreens - tas nav tikai ātrs un vienkāršs veids aizpildīt sava uztura nepilnības.
Tas ir arī lielisks palīgs sporta zālē, nodrošinot spēku un izturību sportojot, kā arī palīdzot atgūt spēkus pēc treniņiem. Dodiet jaunu spēku savai aktīvajai dzīvei ar dabas zaļā spēka palīdzību. Gardā ogu garša lieliski saskan ar Forever Lite Ultra kokteiļiem vai jūsu iecienīto dzērienu garšu. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties ātrāk un ērtāk iegūt vairāk uzturvielu no augļiem un dārzeņiem, vai iegūt vairāk spēka pirms treniņa no vislabākajiem dabīgajiem produktiem.

Daudzums vienā tabletē
Miežu zelmeņa pulveris 120 mg
Parasto kviešu (Triticum aestivum) zelmeņa pulveris 120 mg
Sējas lucernas lapu pulveris 120 mg
Sarkano pākšu piparu augļu pulveris 1,7 mg

Lietošana: Viena iepakojuma sastāvu ieberiet 240 ml ūdens vai kādā citā dzērienā un samaisiet.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page