top of page
alvejas želeja.webp

Alvejas sula ar dzērveņu koncentrātu

734
€32.35
Lietot uzturā, lai nodrošinātu organismu ar vērtīgām uzturvielām. Ieteicams urīnceļu veselībai.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Atspirdzinošas dzērvenes un saldi āboli pārvērš mūsu visu novērtēto alvejas sulu par īpašas garšas dzērienu, kas ne tikai palīdz uzturēt labu gremošanas traktu, bet arī apgādā ar dažādiem vitamīniem un fitonutrientiem.

Mēs nepārspīlējam sakot, ka alvejas un dzērveņu sulas sastāvā mūsu alvejas ir lielā daudzumā. Tajā ir 90,7 procenti stabilizētas iekšējās alvejas lapas želejas un dabīgu sulu koncentrāti, kas palīdz saglabāt stipru imunitāti un dabīgu enerģijas līmeni.

Alvejas ievērojamas ar dabīgām attīrīšanas īpašībām, tāpēc tās palīdz labāk uzņemt uzturvielas no mūsu uzņemtās pārtikas gremošanas traktā, no kurienes tās tālāk nokļūst asinīs, kā arī veicina labo baktēriju augšanu. Alvejas sastāvā esošais unikālais polisaharīds acemannāns, kā arī citas uzturvielas palīdz saglabāt stipru imunitāti.

Dzērvenes un saldie āboli piešķir šai sulai atspirdzinošu, pikantu garšu. Dzērveņu antioksidācijas īpašības ir 20 reizes stiprākas par C vitamīna, turklāt tajā ir proantocianīdi, kuri kopā ar C vitamīnu palīdz saglabāt veselus urīnvadus. Ābolu sastāvā ir īpašais fitonutrientu kvercetīns – vēl viens iedarbīgs antioksidants, lai alvejas un dzērveņu sula būtu vēl veselīgāka un gardāka.

Alvejas un dzērveņu sula tiek aseptiski apstrādāta, tāpēc tā tiek ražota bez konservantiem un tā tiek iepildīta „Tetra Pak” iepakojumos, kas ražoti no 100 procentīgi pārstrādājamiem materiāliem, lai jūs varētu baudīt svaigu, neatšķaidītu alvejas želeju, kas saglabājusi visas savas vērtīgās īpašības, kādas radījusi pati daba.

Atsauksmes par produktiem lasiet šeit - https://www.alveja.lv/atsauksmes/

Uzturvērtība

100 ml

NRV* %

Enerģētiskā vērtība

105 kJ/25 kcal

1,25%

Tauki

0 g

Ogļhidrāti

6,7 g

2,6 %

no kuriem cukurs

6,3 g

7 %

Olbaltumvielas

0 g

Sāls

0,06 g

1 %

Vitamīns C

56 mg

70 %

* Uzturvielu atsauces vērtība (NRV) % norāda, kāda ikdienas raciona daļusastāda vienā pārtikas produkta porcijā esošais uzturvielu daudzums. Rekomendācijas sastādītas pamatojoties uz 2000 kcal diētu.

Sastāvs: stabilizēta iekšējā alvejas lapu želeja (90,7% iekšējās alvejas lapu želejas, askorbīnskābe, citronskābe), dabīgs ābolu sulas koncentrāts (4%), fruktoze, dabīgs dzērveņu sulas koncentrāts (2%).

Lietošana: Ieteicamā dienas deva 40 - 120 ml. Pirms lietošanas sakratīt. Atvērtu glabājiet ledusskapī vertikālā stāvoklī. Izlietot 30 dienu laikā.

Grūtniecības periodā iesakām konsultēties ar ārstu pirms sulas lietošanas.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Lasiet vairāk par alvejas sulas lietošanu

Alvejas sula bez piedevām

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page