top of page
alvejas želeja.webp

VITOLIZE SIEVIETĒM (reproduktīvai sistēmai)

375
€34.10
Sieviešu hormonu darbības uzlabošanai, reproduktīvai sistēmai. Sāpīgu un neregulāra menstruālā cikla gadījumos.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living
  • Patentēta augu vielu kombinācija, kuras sastāvā ir dzērvenes, āboli, pasiflorasziedi un Ķīnas citronliānas ogas.
  • Palīdz saglabāt hormonu līdzsvaru, lai jūs vienmēr justos brīnišķīgi.
  • Radīts speciāli sievietēm.
  • Patentētā veidā gatavots dzērveņu pulveris, kura lietderība veselībai ir pierādīta ar klīniskajiem izmeklējumiem.

Nogurdinošie PMS simptomi, nepatīkamas sajūtas menopauzes laikā un urīnceļu darbības traucējumi var būt saistīti ar hormonu izmaiņām un konkrētu vielu trūkumu organismā. Vitolize – dabīgs, augļu, zāļu, vitamīnu un minerālu komplekss, kas satur daudz antioksidantu un tas radīts, ņemot vērā īpašas sieviešu prasības.

Vitolize – patentēts augu vielu komplekss, kura sastāvā ir āboli, pasifloras ziedi un Ķīnas citronliāna. Visi šie augi jau vairākiem simtiem gadu tiek lietoti hormonu līdzsvara atjaunošanai un kopējā veselības stāvokļa uzlabošanai.

Vitolize sastāvā ir dzērveņu ekstrakts, kura sniegtais labums veselībai ir klīniski pierādīts. Forever Living Products dzērveņu pulveris tiek gatavots patentētā veidā. Pateicoties šādam unikālam ražošanas veidam, kuņģa sula neiznīcina vērtīgās dzērveņu īpašības un tāpēc uzturvielas nokļūst tālāk zarnu traktā, kur pakāpeniski absorbējas.

Vitolize ir īpaša, speciāli sievietēm izveidota uzturvielu kombinācija, kas palīdz saglabāt veselību un hormonu līdzsvaru. Magnijs, C vitamīns un B vitamīns ir obligāti hormonu ražošanai, taču to daudzums organismā ātri samazinās stresa vai stipru zāļu lietošanas dēļ, ieskaitot kontraceptīvus un hormonu aizvietotājterapijas preparātus.

Šie vitamīni tiek saskaņoti ar patentētas formas dzelzi un kalciju – diviem minerāliem, kas ir īpaši nepieciešami veselīgai sirdij, asinsvadiem un kauliem. Uzturvielu proporcijas ir brīnišķīgi sabalansētas, tāpēc iedarbība būs optimāla.

Lietošana: lietot kā uztura bagātinātāju pa 2 kapsulām dienā.

Daudzums divās tabletēs

Vitamīns C (askorbīnskābe)

40 mg

Vitamīns D (holekalciferols)

5 μg

Vitamīns E (D-alfa-tokoferilacetāts)

11 mg

Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds)

0,7 mg

Foliāts (folijskābe)

100 μg

Vitamīns B12 (cianokobalamīns)

1,2 μg

Kalcijs (aļģes kurās daudz kalcija)

60 mg

Dzelzs (dzelzs bisglicināts)

2,5 mg

Magnijs (magnija bisglicināts)

30 mg

Patentēts maisījums*

287,5 mg

* Dzērveņu (Vaccinium macrocarpon) pulveris, ābolu (Malus domestica) pulveris, pasifloras ziedu (Passiflora incarnata) pulveris, Ķīnas citronliānas ogu (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill) pulveris.

Sastāvs: mikrokristāla celuloze, hidroksipropilmetilceluloze, stearīnskābe, kroskarmelozes nātrija sāls, silīcija dioksīds, nātrija karboksimetilceluloze, dekstrīns, magnija stearāts, dekstroze, vidējās ķēdes triglicerīdi (MCT), trinātrija citrāts.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page