top of page
alvejas želeja.webp

Forever Therm (vielmaiņai)

463
€37.40
Pārdošanā
1
Preces apraksts

Forever Therm – efektīgs uztura bagātinātājs, kas uztur organisma funkcijas, sniedz enerģiju un palīdz paātrināt vielmaiņu, tāpēc tas ir brīnišķīgs palīgs svara noregulēšanai. Uzsākt tievēšanu nav viegli, bet ceļš līdz mērķim var būt nogurdinoši garš un ilgs. Veselīga pārtika bez kalorijām un regulāra nodarbošanās ar sportu

– lūk divi galvenie soļi ceļā uz šī mērķa sasniegšanu. Tomēr ir arī citi palīglīdzekļi, kas palīdzēs īstenot jūsu nodomu. Forever Therm ir paredzēts tam, lai atvieglotu notievēšanas procesu, lai jūs ātrāk ieraudzītu rezultātu un sasniegtu vēlamo fizisko formu un svaru. Tā sastāvā esošais īpašais augu ekstrakts un uzturvielu komplekss var palīdzēt veicināt vielmaiņu un sasniegt rezultātu ātrāk un vienkāršāk.

Zaļās tējas ekstraktā esošie polifenolu grupas savienojumi katehīni veicina vielmaiņu un darbojas kā antioksidanti: dažādu pētījumu dati rāda, ka tie pozitīvi ietekmē organismā notiekošo termoģenēzi. Termoģenēze – enerģijas ģenerēšana izmantojot taukus kā izejvielu. Forever Therm sastāvā arī ir guaranas (paulīnijas) sēklu ekstrakts, kurā ir daudz augu izcelsmes alkaloīda kofeīna; tas palīdz saglabāt enerģiju sportojot un daudz strādājot. Pētījumu rezultāti rāda, ka zaļā tēja un dabīgais kofeīns iedarbojas sinerģiski un uztur termoģenēzi.

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktā ir īpašas vielas – hlorogēna skābe, kura grauzdētu kafijas pupiņu sastāvā ir pavisam nelielā daudzumā. Pētījumi rāda, ka šis aktīvais komponents palīdz samazināt glikozes uzņemšanu, tāpēc tas var palīdzēt uzturēt normālu cukura daudzumu asinīs, ja tas pirms tam bija normāls. Šāda šīs vielas iedarbība var palīdzēt kontrolēt apetīti un izvairīties no enerģijas svārstībām.

Šīs trijotnes, kas veicina vielmaiņu, īsti draugi ir B grupas vitamīnu komplekss un vitamīns C. B grupas vitamīni un vitamīns C ir ļoti svarīgi ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku maiņai. Izjūtot lielu fizisko slodzi – piemēram, treniņu laikā – šo vitamīnu rezerves ātri tiek iztērētas, tāpēc svarīgi ir tās papildināt, jo tas var ietekmēt vielmaiņu.

Protams, jebkuras svara regulēšanas programmas panākumu pamats – veselīgs uzturs un pietiekama fiziskā aktivitāte. Forever Therm ar iedarbīgu augu ekstraktu un uzturvielu kompleksu var sniegt enerģiju, veicināt vielmaiņu un palīdzēt jums īstenot jūsu mērķus.

Daudzums divās tabletēs

Vitamīns C (askorbīnskābe)

75 mg

Vitamīns B1 (tiamīna hidrohlorīds)

1 mg

Vitamīns B2 (riboflavīns)

1,4 mg

Niacīns (niacinamīds)

10 mg

Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds)

1,3 mg

Foliāts (folijskābe)

200 mcg

Vitamīns B12 (cianokobalamīns)

2,4 mcg

Pantotēnskābe (kalcija D-pantotenāts)

6 mg

(Ķīnas tējas koka (Camellia sinensis) ekstrakts (lapu), paulīnijas jeb guaranas (Paullinia cupana) sēklu ekstrakts, lielā kafijkoka pupiņu (Coffea canephora robusta) ekstrakts).

Citas sastāvdaļas: mikrokristāliskā celuloze, staerīnskābe, šķērsšūtā nātrija karboksimetilceluloze, silīcija dioksīds, nātrija karboksimetilceluloze, dekstrīns, dekstroze, vidēja garuma ķēžu triglicerīdi, trinātrija citrāts.

DAUDZUMS : 60 tabletes.

Ieteicams: Pa 2 tabletēm dienā. Lietot vienu tableti no rīta, otru – pusdienlaikā vai lietot abas tabletes no rīta; izvēlieties jums ērtāko veidu. Forever Therm sastāvā ir dabīgais kofeīns, tāpēc nerekomendējam to lietot vakarā pēc pulksten 18.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page