top of page
alvejas želeja.webp

Alvejas (Aloe vera) gels

61
€18.45
Brūču, nobrāzumu dziedēšanai, pēcoperāciju brūču dziedēšanai. Ādas apdegumu dziedēšanai. Pēcsauļošanās ādas apsārtumu remdēšanai
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Labi iesūcas ādā.

Nenotraipa apģērbu.

Lielisks pirmās palīdzības līdzeklis.

Alveju jau kopš seniem laikiem izmanto ādas savainojumu ārstēšanai. Aloe Vera / Alvejas gels ir mitrinošs un barojošs bezkrāsas līdzeklis ādas kopšanai, kas izgatavots no Aloe Vera lapu iekšējās daļas. Šī maigā, stabilizētā želeja praktiski ir tas pats alvejas lapu mīkstums.

Aloe Vera jeb alvejas gēls ātri iesūcas ādā, to lieliski nomierina un mitrina. Līdzeklis var mazināt niezi, satūkumu, iekaisumu, remdēt sāpes un mazināt ādas jutīgumu.

Aloe Vera gēlu var lietot pirms ultraskaņas izmeklēšanas, tas īpaši labi nomierina ādu pēc elektrolīzes vai pārsauļošanās gadījumā. Frizieri ar alvejas gelu ieziež matu līniju pirms to krāsošanas, lai pasargātu ādu.

Aloe Vera gēlam vienmēr vajadzētu būt pirmās palīdzības aptieciņā. Tas noderēs vienmēr, kad ādai būs nepieciešama palīdzība.

Atsauksmes par produktiem lasiet šeit - https://www.alveja.lv/atsauksmes/

Sastāvdaļas: aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel), Water, Glycerin, Triethanolamine, Carbomer, Tocopherol (Vitamin E natural), Allantoin, Ascorbic Acid, Diazolidinyl urea, Disodium EDTA, Methylparaben.

Ieteicams: brūču, nobrāzumu dziedēšanai, pēcoperāciju brūču dziedēšanai. Ādas apdegumu dziedēšanai. Pēcsauļošanās ādas apsārtumu remdēšanai. Matu sakņu stiprināšanai. Ādas novecošanās aizkavēšanai. Vagīnas sausuma likvidēšanai. Ieteicams arī kā lubrikants ar pretiekaismu īpašībām.

Lietošana: rūpīgi attīrīt ādu tajās vietās, kur paredzēts uzklāt želeju. Pēc vajadzības uzklāt želeju lielā daudzumā 3 – 4 reizes dienā.

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page