top of page

Alveja pret apdegumiem no saules un ādas aizsardzībai


pludmale, cilvēki, jūra

Pandēmijas dēļ daudziem no mums nācās atcelt ceļojumus uz siltajām zemēm baudīt sauli, bet tagad, iestājoties vasarai, arī Latvijā ir kā kūrortā: jūra, pludmale, svelme un daudz saules.


Lai gan no vienas puses ir vērtīgi uzņemt saules gaismu, jo tiek papildinātas D vitamīna krātuve organismā, saule var arī nelabvēlīgi ietekmēt gan mūsu ādu, gan acis, īpaši, ja saule ir spēcīga.


Saules gaisma sastāv no divu veidu kaitīgiem stariem: ultravioletie A (UVA) stari un ultravioletie B (UVB) stari. Pastāv arī UVC stari, bet tie pilnībā tiek aizturēti atmosfēras ozona slānī. UVB stari izraisa ādas apdegumu un veido ādas iedegumu. UVA stari iekļūst ādā dziļāk un izraisa ādas priekšlaicīgu novecošanos: krunkas un vecuma plankumus. UVA stari izkļūst arī cauri stiklam un iedarbojas uz ādu arī telpās. Abu veidu UV starojums var attīstīt pat ādas vēzi, tāpēc ikvienam ir jāpiedomā par aizsardzības pasākumiem.


Forever Living ražo veselu klāstu produktu, kas ir ideāli piemēroti vasaras laikapstākļiem, lai kontrolētu saules ietekmi uz savu ķermeni un vispārīgo veselību. Šeit ir apkopoti atbilstošākie alvejas produkti pret apdegumiem un ādas pasargāšanai no saules negatīvās ietekmes.


Alveja pret apdegumiem, Forever alvejas aizsargkrēms pret sauli


- Apvienotas vairākas priekšrocības, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu pilnīgu saules staru nelabvēlīgo iedarbību. Pirmkārt, SPF jeb saules aizsardzības filtra lielums ir 30, ko dermatologi rekomendē kā vispiemērotāko Latvijas klimatam - tas aiztur 97% UVA un UVB starus. Dažādi ražotāji piedāvā arī SPF50 saules krēmus, taču pētījumi rāda, ka tas ir tikai labs mārketinga triks, lai krēmu pārdotu dārgāk, jo atšķirība starp SPF30 un SPF50 esot 1-1,5%, taču cenu ziņā vairāki eiro.

Otrkārt, saules aizsargkrēms ir ūdensizturīgs un aizsargā pret sauli arī saules aizsargkrēms, kas saturu tīru un stabilizētu alvejas gēlu, kā arī cinka oksīdu, bagātus mitrinātājus un citas dabiskas sastāvdaļas, kas palīdz saglabāt ādas dabisko mitruma līdzsvaru, veselīgumu un skaistumu. Cinka oksīds atstaro starus vairāk kā citas organiskās vielas, tāpēc notur ilgstošu iedarbību.


Saules aizsarglīdzekļu lietošana palīdz izvairīties no noturīgiem ādas bojājumiem, kas var izpausties kā grumbas un saules apdegumi, to lietošana arī mazina ādas vēža risku.


Tas ir droši lietojams visai ģimenei, arī maziem bērniem - tāpat kā pieaugušajiem, arī bērniem visbiežāk tiek izmantoti aizsarglīdzekļi arī ar SPF30. Jāatceras, ka aizsarglīdzeklis ādu nevar pasargāt pilnībā un pēc pārāk ilga saulē pavadīta laika iespējams konstatēt apdegumu arī tad, ja līdzeklis iepriekš uzklāts.

Šādos gadījumos Forever Living kompānijai ir lieliski produkti.


Alvejas gēls, Forever alvejas želeja

- Mitrinošs un barojošs bezkrāsas līdzeklis ādas kopšanai, kas izgatavots no alvejas lapu iekšējās daļas, ir pirmās palīdzības līdzeklis kairinājumiem un apdegumiem, arī saules. Tas viegli absorbē ādu, nenotraipot apģērbu, tāpēc var uzsmērēt un doties tālāk ikdienas gaitās.Alveja pret apdegumiem, Losjons ar alveju. Forever First- satur 11 augu ekstraktus, kas aizsargā matus pret saules un hlora kaitīgo iedarbību, taču sastāvā esošais alantoīns aizsargā, nomierina, atvēsina pārkarsušu un atjauno saules bojātās ādas šūnas pēc apdegumiem. Aloe First pudelīti var ielikt līdzi, dodoties uz pludmali, pārgājienos vai atpūšoties pie dabas, jo tam ir plašs pielietojums - palīdz arī ādas iekaisumu, nobrāzumu, izsitumu un kukaiņu kodumu gadījumā.

Lai droši pavadītu saules sezonu, mums ir jāpadomā ne tikai par sava ķermeņa veselību, bet arī par matiem.

Comments


alvejas lauki.webp
bottom of page