top of page
alvejas želeja.webp

Dezodorants ar alveju

67
€8.90
Nesatur alumīnija sāļus. Nenotraipa apģērbu. Var lietot pēc depilācijas. Efektīvi novērš sviedru smaku.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Dezodorants ar alveju efektīvi novērš sviedru smaku. To var lietot uzreiz pēc depilācijas, jo šis dezodorants nekairina ādu.

Āda ir ķermeņa lielākais orgāns, un svīšana ir tā fizioloģisks process. Svīšanas process ir dzīvībai svarīgs un nepārtraucams process visas dzīves garumā. Svīstot organisms tiek galā ar karstumu, fizisku slodzi, stresu. Kopā ar sviedriem no organisma izdalās arī kaitīgās vielas, kas tajā uzkrājušās. Tāpēc būtībā svīšana ir pat ļoti noderīga. Sviedru sastāvs katram cilvēkam ir atšķirīgs, unikāls, un lielā mērā to ietekmē veselības stāvoklis, ikdienas paradumi, arī iedzimtība. Vesela cilvēka sviedri paši par sevi ir šķidrums bez specifiska aromāta. Tie sāk nelāgi ost tikai saskarē ar baktērijām, kas atrodas uz mūsu ādas. Kāpēc tie visnegantāk ož tieši padusēs, jo, kā zināms, svīst arī citas ķermeņa daļas? Pavisam vienkārši - tāpēc, ka šajā ķermeņa zonā tiem nav iespējas uzreiz izgarot, mikroorganismi tajos savairojas un rada nevēlamu aromātu.

Produkta sastāvā nav alumīnija sāļu, kuru satur daudzi citi dezodoranti. Pārmērīgs alumīnija daudzums negatīvi ietekmē mūsu organismu.

Forever Living piedāvā rūpēs par savu un tuvinieku veselību ar dezodorantu, kurš ir nekaitīgs veselībai. Tā sastāvā nav alumīnija sāļu. Forever Living radītais līdzeklis maksimāli pastiprina alvejas dezodorējošās īpašības, tai pašā laikā nesatur vielas, kas var negatīvi ietekmēt organismu. Dezodorants ar alveju ir kvalitatīvs, efektīvs un drošs higiēnas līdzeklis, kas neaizsprosto poras.

Dezodorants ar alveju ir kvalitatīvs, efektīvs un drošs higiēnas līdzeklis. Tas noteikti Jums kalpos ilgu laiku, jo produktā ir vairāk kā 92 grami.

Lasiet atsauksmes par Forever alvejas produktiem

Lasiet vairāk par dezodorantu ar alveju šeit - https://www.alveja.lv/post/veselbai-nekaitigs-dezo...

Lietošana - katru dienu ar dezodorantu ieziest padušu zonu.

Sastāvs - Propylene Glycol, Purified Water, Sodium Stearate, Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel), Fragrance, Triclosan.

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page