top of page

Par bišu māšu peru pieniņu - imunitātei, veselībai un skaistumam.


bite, bišu māšu peru pieniņš

Bites ir dabas varoņi, bez kurām nevarētu notikt daudz procesu dabā. Kontekstā ar cilvēku veselību pirmā asociācija ir medus, bet, patiesībā, bišu strops tiek saukts par dabas un cilvēku bagātību krātuvi arī ziedputekšņu, vaska, propolisa, bišu māšu peru pieniņa dēļ.ir izcils bišu valsts produkts, ar kuru darba bites baro bišu māti un bišu mazuļus. Tiek uzskatīts, ka bišu pieniņš ir stipras iedarbības antioksidants, īpaša viela, kas veicina organisma atjaunošanās funkcijas - audu augšanu, muskuļu un šūnu atjaunošanos. Labo īpašību tiešām ir daudz, tāpēc arī Forever Living izveidoja īpašu pārtikas piedevu – bišu pieniņu, kas ir visspēcīgākais lādiņš imunitātei, smadzeņu šūnu darbībai, enerģijai un skaistumam.


Ir izpētīts, ka peru pieniņa sastāvā kopumā ir 21 aminoskābe, to skaitā 8 neaizvietojamas, 15 minerālvielas (K, Na, Ca, Mg, Fe, Cu u. c), deviņi B grupas un A, C, D, E vitamīni.


Jau no vissenākajiem laikiem bišu pieniņu uzskata par jaunības eliksīru, bet savu brīnišķīgo un unikālo īpašību dēļ to iesaka lietot, lai:

  • Uzlabotu un spēcinātu imunitāti

  • Veicinātu vielmaiņu un apetīti

  • Samazinātu nogurumu un vairotu enerģiju

  • Mazinātu stresu

  • Palielinātu koncentrēšanās spējas, uztveri, atmiņu, uzlabojot smadzeņu šūnu darbību

  • Normalizētu arteriālo asinsspiedienu

  • Novērstu asinsvadu spazmas

  • Samazinātu cukura līmeni asinīs

  • Mazina menstruālās sāpes un klimaksa periodam raksturīgos simptomus

Šo bišu radīto produktu bieži lieto ziemā un pavasarī, kad organisma rezerves ir izsīkušas, jo tas ļoti labi palīdz atgūt spēku un enerģiju, kā arī stiprina imunitāti. Peru pieniņš ļoti noder pēc pārslimotām infekcijas slimībām un antibiotiku lietošanas. Ir ieteicams pēc gūtām galvas traumām, insulta, encefalīta, meningīta un ar galvas smadzenēm saistītām saslimšanām. Savu īpašību dēļ noderīgs arī sirds slimniekiem un cilvēkiem, kam ir liela garīgā slodze, piemēram, studentiem, gatavojoties eksāmeniem vai rakstot studiju darbus.

forever royal gelly, bišu māšu peru pieniņš, forever living bišu produkts

Priekšrocība ir tā, ka peru pieniņu var lietot gan bērni, gan cilvēki spēka briedumā un veci cilvēki, arī jaunās māmiņas, kuras baro bērnu ar krūti, jo peru pieniņš veicina piena sekrēciju.


Ir svarīgi, lai peru pieniņš tiktu ievākts no bitēm, kas dzīvo ekoloģiskos apstākļos. Forever kompānija izceļas ar kvalitāti un pieredzi šiem bišu produktiem. Lasi un apskati arī citus šo dabas varoņu produktus mūsu mājaslapā!

Comments


alvejas lauki.webp
bottom of page