Bišu māšu peru pieniņš

Artikuls 36
€37.25
Viens no uzturvielām visbagātākajiem produktiem.
Pārdošanā
1
Preces apraksts

• Viens no uzturvielām visbagātākajiem produktiem.

• Ātri un viegli uzsūcas organismā.

• Nesatur sintētiskās krāsvielas un aromatizētājus.

Bišu māšu peru pieniņš ir darba bišu virsrīkles un virsžokļu dziedzeru sekrēts. Šī īpaši kvalitatīvā uzturviela dabā ir paredzēta bišu māšu barošanai. Bišu māšu dzīves ilgums sasniedz pat sešus gadus, turpretī darba bites nedzīvo ilgāk kā sešas nedēļas.

Bišu pieniņš satur vitamīnus A, C, D un lielu daudzumu B grupas vitamīnu, ieskaitot B5 vitamīnu – pantotēnskābi. Šī skābe ir viena no organismam vitāli svarīgajām vielām, kas nodrošina olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu un vairāku hormonu sintēzi un atjaunošanos. Bišu māšu peru pieniņš satur visas svarīgākās aminoskābes un desmit otršķirīgās aminoskābes, kā arī kalciju, varu, dzelzi, fosforu, kāliju, silikonu, sēru un nukleoskābes.

Bišu pieniņš veicina organisma vielmaiņu, šūnu atjaunošanos, paaugstina neuzņēmību pret slimībām un stresu.

Forever bišu pieniņu iegūst tieši no stropa un tūlīt pat kaltē sasaldējot. Šādā veidā no produkta tiek izvadīts ūdens, bet visi vitamīni, minerāļi, fermenti un kofermenti tajā saglabājas nemainīgi.

Forever bišu pieniņš ir būtiski nepieciešams uztura bagātinātājs tiem, kuru mērķis ir augsta dzīves kvalitāte.

Daudzums vienā tabletē

Bišu māšu peru pieniņa pulveris

250 mg

Sastāvs: sorbitols, dabīgie apelsīnu aromatizētāji, fruktoze, citronskābe, stearīnskābe, magnija stearāts, silīcija dioksīds.

Ieteicams nervu sistēmas uzturēšanai. Darbojas kā dabīgs antidepresants, Grūtniecības laikā. Aizkavē novecošanās procesus.

Saglabāt šo produktu vēlākam