top of page
alvejas želeja.webp

Bišu propoliss (imunitātei)

27
€39.65
Dabīgs produkts, kas stiprina imūnsistēmu. Satur bišu pieniņu un visas 22 aminoskābes, B vitamīnu komplekss.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever

• Dabīgs produkts, kas stiprina imūnsistēmu.
• Satur bišu pieniņu.
• Visas 22 aminoskābes, B vitamīnu komplekss.

Propolisa jeb bišu līmes vēsture sniedzas vairāk nekā 5000 gadu senā pagātnē. Asīrieši un senie grieķi propolisu lietoja veselības stiprināšanai un brūču dziedēšanai.Vārds „propoliss“ cēlies no grieķu valodas un nozīmē „pirms pilsētas“. Senajā Grieķijā tā sauca priekšpilsētās izveidotos aizsardzības nocietinājumus.

Propolisa galvenā izejviela ir lipīgie augu sveķi. Bites propolisu izmanto stropa aizsardzībai pret dabā esošajām briesmām un infekcijām.

Propolisu uzskata par vienu no visefektīvākajām dabīgajām antibiotikām. Tas iznīcina baktērijas, vīrusus un sēnītes. Bišu līme stiprina imūnsistēmu un palīdz vienmēr saglabāt labu veselību.

Forever bišu propoliss

ir lielisks uzturvielu avots, kas satur daudz vitamīnu, minerāļu, aminoskābju un fermentu. Šis ir 100 % dabīgs produkts un nesatur konservantus, sintētiskās krāsvielas, aromatizētājus.

Bišu propolisam ir 5000 gadu sena vēsture. Propolisa izejviela ir lipīgie koku pumpuru sveķi, ar kuriem koki aizsargā savas atvases. Bites vāc pumpuru sveķus, pārstrādā tos propolisā un izlieto to celtniecības nolūkos kā aizsarglīdzekli no dažādām infekcijām un ārējiem faktoriem.

Tas ir dabīgi antiseptisks pretvīrusu līdzeklis, kas sastāv no 180 komponentiem.

Forever bišu propoliss tiek vākts pēc patentētas tehnoloģijas, tas tiek iztīrīts no vaska, nesatur nekādus konservantus, krāsvielas un tiek bagātināts ar bišu pieniņu.

Vienā Forever Living bišu propolisa tabletes sastāvā ir pat 500 mg aktīvo vielu. Bišu propoliss – visstiprākā dabas antibiotika, kura iedarbojas ne tikai uz baktērijām, bet arī uz vīrusiem.

Atšķirībā no sintētiskajām antibiotikām tas neiedarbojas uz normālo zarnu trakta floru, bet patogēnā flora pret propolisu neiegūst pretestību.

Propoliss ir drošs un efektīvs. Lietojot šo produktu iekšķīgi, tas:
  • organismā iznīcinās baktērijas, sēnīti, stafilokoku, streptakoku, kas ir angīnas ierosinātājs;
  • stiprina imunitāti un paātrina atveseļošanās procesu;
  • iznīcina elpceļu, urīnceļu, zarnu trakta un citas infekcijas;
  • stiprina veģetatīvo nervu sistēmu;
  • neitralizē toksīnus organismā;
  • stiprina asinsvadus, uzlabo asinsriti un samazina holesterīna līmeni asinīs;
  • palīdz iznīcināt pneimakoku, kas rosina plaušu saslimšanas;
  • mazina plaušu un elpceļu slimību, kā piemēram, bronhiālo astmu, bronhītu, trahītu, laringītu un dažādas hroniskas plaušu saslimšanas.

Bišu propolisa iedarbība cilvēka organismam ir ļoti labvēlīga, jo tas satur arī visas 22 aminoskābes un B vitamīnu kompleksu. To droši var lietot arī bērni. Nav nekādu blakusparādību, jo ir atbrīvots no alergēniem.

Produkts reģistrēts PVD uztura bagātinātāju reģistrā. Reģistrācijas numurs: 4771

Sertifikāti:

Atsauksmes par produktiem

Daudzums vienā tabletē

Propoliss

500 mg

Sastāvs: medus, sojas olbaltumvielu izolāts, ceratonija, silīcija dioksīds, mandeļu aromatizētājs, stearīnskābe, nātrija kroskarmeloze, bišu māšu peru pieniņš.

Ieteicams iekaisumu likvidēšanai. Saaukstēšanās gadījumos. Sirds un asinsvadu profilaktikai veselības uzturēšanai ( izvada slikto holesterīnu).

Lasi vairāk par to kā propoliss var palīdzēt uzlabot imunitāti:

Herpes vīruss jeb aukstumpumpa uz lūpas

Ražots ASV pēc patentētas tehnoloģijas.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page