top of page

Aukstumpumpa jeb herpes vīruss. Kā no tā atbrīvoties?

Ja meitenēm mēnešreizes, tad man aukstumpumpa reizi mēnesī. Tā es pavadīju savu skolas laiku un pirmos studiju gadus. LĪDZ ES ATRADU, KĀ TEVI UZVEIKT!

Aukstumpumpa uz lūpas, herpes vīruss, mute
Aukstumpumpa jeb herpes vīruss

Un tas nav kniksītis zobu pastas vai ausu sērs uz mazā pirkstiņa vai vates kociņa!


Ja vien varētu, es šeit ietagotu ikvienu pasaules iedzīvotāju, kas saskaras ar šo problēmu un šo ierakstu iztulkotu visās vajadzīgās valodās, bet šeit nevar pievienot 80-95% pasaules iedzīvotāju. JĀ, tieši tik lipīgs kā superlīme ir HERPES VĪRUSS!

Un nē, ja kāds sola, ka to var iznīcināt, tad meli, jo, reiz organismā iekļuvis, tur arī paliek uz mūžu. Tas snauž, gaidīdams labvēlīgus apstākļus – pārslodzi, stresu, apaukstēšanos –, lai pamostos un sāktu vairoties.


Un aiziet! Kā paklausīgs skolēns secīgi izpilda visus procesus. Sāk dedzināt un kņudināt lūpu. Izveidojas čūlai līdzīgs izaugums. Ķēpēšanās ar ziedēm. Nepatīkamas sarunas ar kolēģiem un cilvēkiem apkārt. Zūd pārliecība. Sajūta, ka visi skatās tieši uz Tavu aukstumpumpu. Baidīšanās, ka tik nenodod vēl kādam. Tad jau dzīšanas process, kurā ir grūtības pasmaidīt un normāli runāt, atverot muti, jo viss sāk asiņot…

Varbūt pietiks?! Man tas apnika. Es esmu atradis savu recepti, bruņas un ieročus.


Dalos arī ar Tevi!


Aukstumpumpa uz lūpas, herpes vīruss: Ko darīt? Kā no tā atbrīvoties?


1. KAD HERPES SĀK DEDZINĀT, NIEZĒT, KŅUDĒT, TIRPT


Signālus par kara pieteikumu no herpes vīrusa es atpazīstu itin labi. Kā ar Tevi? Kad sāk dedzināt, niezēt, kņudēt un pat tirpt, es NEKAVĒJOTIES attaisu Forever bišu propolisa bundžiņu un iedzeru 6-8 tabletes.Tā ir dabiskā antibiotika - antiseptisks pretvīrusu līdzeklis, kas sastāv no 180 komponentiem, 500mg aktīvo vielu, piemēram, B grupas vitamīnu kompleksa un visām 22 aminoskābēm! Herpe ir vīruss, kas vairojas ātri. Bišu propoliss palīdz iznīcināt vīrusus un baktērijas.


Ja es paspēju reaģēt uzreiz, man ir reizes, kad herpes vīruss nemaz nepaliek redzams uz lūpas!


Tad es vēl pāris dienas iedzeru bišu propolisa no rīta un vakarā profilaktiskās devās - 1-2 gab., jo herpes vīruss ir pazīme, ka imunitāte ir novājināta, taču bišu propoliss lieliski stiprina imunitāti.


2. KAD AUKSTUMPUMPA UZ LŪPĀM SĀK VEIDOTIES VIZUĀLI UN JŪTAMI

Protams, bišu propoliss nav pārdabīgs līdzeklis, un aptuveni 50% gadījos man tik un tā sāk veidoties vizuāli redzams pūslītis uz lūpas. UZREIZ vietā, kur jūtami sāk kaut kas veidoties, es smērēju MSM gelu ar alveju.


Ticu, ka ir jautājums, kas ir MSM? Metilsulfonilmetāns! Tautā pazīstams kā dabīgais organiskais sērs.

Vai esi dzirdējis tautas metodi, ka ausu sērs ir jāsmērā uz aukstumpumpas? Es neskaitāmas reizes esmu to dzirdējis un pat arī mēģinājis. Diezgan muļķīga sajūta, bet veselības dēļ mēs ne to vien darām. Sērs tik tiešām palīdz, tā ir tiesa! Sērs sausina pūslīti. Mazina un neļauj uzkrāties mitrumam pūslītā, jo tieši šķidrums rada redzamās bumbas efektu. Sausums rada kreveli.


Manā praksē nepatīkamais pūslītis un milzīgais vizuālais defekts nav bijis jau sen. Ja noķer pirmo dienu, aukstumpumpa praktiski nav redzama. Lūpa tajā vietā paliek tikai sausa, rodas krevelīte.


3. KAD RODAS KREVELE UN NOTIEK DZĪŠANA

Kad aukstumpumpa izžūst, uz lūpas ir milzīgs sausums, tāpēc atkal rodas nieze un dažreiz pat plaisas. Šajā posmā aukstumpumpai visvairāk nepatīk, ja lūpas tiek mitrinātas un nodrošināta antibakteriāla vide - tieši tāpēc es to daru ar vislielāko prieku un baudu. MSM gēlā jau ir alveja.


Alveja ir pazīstama visā pasaulē, kā antibakteriāls augs, kas iznīcina baktērijas, mitrina un palīdz atjaunot šūnas, tomēr es papildus vēl lietoju 100% dabīgu alvejas gelu, kur nav sēra piejaukuma, lai vēlreiz nesmērētu uz lūpām sēru.


Alvejas gels ir caurspīdīgs un neredzams, atšķirībā no visām aptiekas ziedēm. Uzsmērējot, uzreiz var just, kā lūpa tiek atvēsināta, nedaudz savilkta, tiek dziedēta brūce. Krevele ar katru uzsmērēšanas reizi paliek arvien mazāka un mazāka. BAUDA!


Un vēl pilnai laimei es lūpas mitrinu, jo man patīk smaidīt un smieties - plaši un no sirds. Savilktas un sausas lūpas traucē, tāpēc ikdienā lietoju lūpu zīmuli ar alveju un jojobu, ko pastiprināti izmantoju herpes vīrusa laikā, jo tas mitrina, baro un dziedē.

Mazā reklāma ārpus tēmas, bet šis lūpu zīmulis ir mans favorīts. Lai gan esmu mēģinājis visādus - aptiekās un pie veikala kasēm atrodamos NIVEA un ar sarkanajiem krustiem uz iepakojumiem. Alvejas lūpu balzams rada patīkamu mitruma slāni uz lūpām, tas nav jāsmērē daudz, ļoti labi iesūcas, lūpas šķiet staipīgākas un stingrākas.


Ja vien es būtu to zinājis jau agrāk…


4 produkti, kas noder ne tikai šai cīņai, bet es ar tiem uzvarēju aukstumpumpu.


Aptuveni 1-3 dienas, un no tās ne miņas.


"AUKSTUMPUMPA JEB HERPES VĪRUS, ATŠUJIES NO MANIS UN IKVIENA, KAS ŠO LASA! TAGAD ARĪ VIŅI ZINA, KĀ TEVI UZVEIKT! "

Renārs no alveja.lv

Comentários


alvejas lauki.webp
bottom of page