top of page

TRAUKSME! Glābjas, kas var! Neelpojam, nekam nepieskaramies un sabiedrībā neejam?!


Aptuveni tā izskatās visi ziņu portāli, kas iedzen paniku par gripas pandēmijas klātesamību Latvijā! Gripa bija, ir un būs! Tāpēc mieru! Turpini dzīvot, bet piedomā, kā palīdzi organismam būt stipram!

Pfu, pfu, pfu! Piesit pie koka! Bet, ja nu tomēr sanāk… No paša organisma vien atkarīgs, cik smagi vai viegli būs jāslimo, cik ātri spēsi atgūties un kādas būs komplikācijas pēc tam.


Varam atkal un atkal likt aiz auss, ka šajā laikā biežāk ir jāmazgā rokas (lai nepaliktu sausas, tik bieži mazgājot, atceries, ka alvejas ziepes nodrošina gan antibakteriālu vidi, gan mitrina), izkustini organismu, pavingrojot, dodoties pastaigās.

Un, protams, pilnvērtīgs uzturs, kas papildināts ar antioksidantiem - cinks, D un C vitamīns.


Vai tagad jāpērk visi iespējamie uztura bagātināji? Nē! Izvēlies speciāli šim laikam paredzēto vitamīnu kompleksu!


Uztura bagātinātājs imunitātei


Patentētajā vitamīnu kompleksā “Immublend” ir:

  • Vitamīns D – stiprina imūnās šūnas, kā rezultātā cilvēki ar pietiekamu D vitamīna līmeni mazāk slimo ar vīrusu infekcijām, tajā skaitā ar gripu, un D vitamīna uzņemšana pietiekamās devās samazina saslimšanas risku līdz pat 50 %.

  • Vitamīns C – sen zināms, cik šis vitamīns labvēlīgi ietekmē imūnsistēmu un liela loma tam ir, lai organisms varētu pretoties pret saaukstēšanos, vīrusiem un gripu, turklāt cilvēka organisms to nespēj ne sintezēt, ne uzkrāt, tāpēc to jālieto ir katru dienu!

  • Cinks – nepieciešams visu organisma sistēmu normālai funkcionēšanai, nosaka spēju efektīvi pretoties infekcijai un ātri atjaunot bojātas šūnas gripas laikā.

  • Maitake un šitake sēnes: uztur imūno šūnu ražošanu, veicina vīrusu infekciju un toksīnu izvadi, organisma atjaunošanos, uzlabo cilvēka organisma spēju cīnīties ar jauniem vīrusiem un nevēlamiem baciļiem

  • Fruktooligosaharīdi un laktoferīns: veicina veselīgu probiotisko baktēriju līmeni gremošanas sistēmā un palīdz uzturēt optimālu nepieciešamo baktēriju līmeni zarnu traktā, kur ir 70% cilvēka imunitātes, tāpēc ir īpaši svarīgi šajā gripas laikā.


Pētījumi apliecina, ka vitamīnu vai to kombināciju lietošana jūtami atvieglo infekcijas norisi un slimošanas ilgumu.


Kompleksa “Immublend” lietošana ikdienā - visefektīvākais ieradums šajā gripas sezonā!

ELPO, ESI SABIEDRISKS, RŪPĒJIES PAR SEVI UN ORGANISMU! GRIPA BIJA, IR UN BŪS!

Lai veselība un labsajūta jūsmājās!

Renārs no alveja.lv


Comments


alvejas lauki.webp
bottom of page