top of page

Kāpēc citi pēc 30 jau sūdzas par kaulu un locītavu sāpēm, bet citi vēl 70 gados skrien un lec?


Eļļa mašīnai ir nepieciešama, lai tās sastāvdaļas darbotos bez aizķeršanās, un auto kalpotu ilgi. Jebkura motora šķidruma galvenā funkcija, protams, ir aizsargāt darbības mehānismus no priekšlaicīgas nodiluma.


Mašīnu mēs eļļojam, jo tā taču uzskatāmi parāda, kas notiek, ja eļļas nav, vai ne? Žēl, ka cilvēkiem nav lampiņas, kas signalizē, ka jāieeļļo kauli un locītavas, taču sekas ir tikpat nopietnas, cik mašīnai. Līdz kādu dienu tā vairs neripo…

Kam, kad un ar ko palīdzēt kauliem un locītavām?


Ar pārmaiņām balsta–kustību sistēmā saistīts ne tikai vecums, bet arī daudzi sporta veidi nav iedomājami bez cīpslu, locītavu un saišu mikrotraumām, tāpēc visiem - smaga darba darītājiem, aktīviem cilvēkiem, sportistiem -, kuri apzinās, ka locītavām ir palielināta slodze, negaidot pirmās veselības problēmas, jāsāk lietot glikozamīnu un hondroitīnu saturošus preperātus. Jau vairāk nekā 40 gadus ārsti izmanto hondroitīna un glikozamīna kombināciju locītavu ārstēšanai un skrimšļaudu stiprināšanai.


ir dabīgas vielas, kas uztur kārtībā skrimšļu struktūru un nodrošina šiem organisma „amortizatoriem“ vajadzīgo mitruma līmeni jeb kā sākumā tika rakstīts - ieeļļo.

Hondroitīns

nepieciešams, lai pasargātu skrimšļaudus no bojājuma, tas palīdz uzturēt vielmaiņu procesus organismā, skrimšļaudos aizturot ūdeni, un veicina amortizāciju.

Glikozomīns locītavām

palīdz veidot saistaudus, aizsargā, reģenerē jeb atjauno no mikroplaisām un nelieliem audu bojājumiem, bremzējot arī tālāku nodilumu un palīdzot saglabāt skrimšļu elastīgumu un stiprumu.


Glikozamīns mūsu organismā darbojas kā audu sintēzes izejmateriāls. Tas ir atrodams:

  • skrimšļaudos, kas klāj locītavas un novērš kaulu galu savstarpējo berzi;

  • cīpslās, kas piestiprina muskuļus pie kauliem;

  • sinoviālajā šķidrumā, kas darbojas kā skrimšļu smērviela un amortizē triecienus;

  • saitēs – elastīgos saistaudos, kas savieno kaulus locītavā vienu ar otru.

Ar pētījumiem pierādīts, ka pēc 30 gadiem organisms pats sāk izstrādāt arvien mazāk šo vielu, līdz beidzot netiek izstrādātas nepieciešamajā daudzumā, radot virkni veselības problēmu, tāpēc hondroitīns un glikozamīns ir rekomendējams lietot profilaktiskās devās.

Pētījumos konstatēts arī tas, ka glikozamīna kombinācija ar hondroitīnu spēj nodrošināt pretsāpju iedarbību. Pierādīts, ka šī kombinācija samazina locītavu radītās sāpes līdz pat 30%. Dažos zinātniskajos pētījumos ir apstiprinājusies hipotēze, ka glikozamīns ir tikpat efektīvs sāpju mazināšanai kā pretiekaisuma līdzekļi, piemēram, ibuprofēns jeb tautā sauktais Ibumetīns, taču atšķirībā no ne­­steroīdajiem preperātiem, kāds ir Ibumetīns, glikozamīns un hondroitīns nav kaitīgs organismam. Turklāt pētījumā minēts, ka efektivitāte, lietojot ilgstoši, dažkārt ir pat lielāka nekā daudziem pretsāpju līdzekļiem.

Speciālisti silti iesaka lietot preperātus, kur šīs vielas ir iegūtas no dabīgajām izejvielām un spēj nodrošināt diennaktī rekomendējamo devu - 1500 mg. Kursa ilgums ir trīs mēneši, un tas veicams divas reizes gadā - gan profilaktiskos, gan ārstnieciskos nolūkos.


Tikai daži ražotāji izgatavo glikozamīna un hondroitīna uztura bagātinātājus pēc visstingrākajiem standartiem, kas ir pielietoti medikamentu ražošanā, garantējot augstu kvalitāti un saturu. Vēl mazāk ir to ražotāju, kas veic zinātniskus pētījumus ar saviem produktiem.


Varam lepoties, ka tirgū viens no vispieprasītākajiem un dažādos pētījumos vipārbaudītākajiem produktiem kaulu un locītavu veselībai ir Forever Freedom alvejas sula, kas ir uztura bagātinātājs, kurā apvienotas alvejas sulas, glikozamīna sulfāta (visiedarbīgākā glikozamīna forma), hondroitīna sulfāta, MSM (metilsulfonilmetāna), C vitamīna un E vitamīna pozitīvās īpašības.


Kāpēc tieši MSM, C vitamīns un alveja klāt pie hondroitīna un glikozamīna?

MSM jeb dabīgo sēru satur katra organisma šūniņa, un tas nodrošina aizsardzību pret iekaisumiem, tas nepieciešams organisma augšanai un normālai atjaunošanās funkcijai, uzlabo asins cirkulāciju, turklāt tas piedalās kolagēna formēšanā (olbaltumvielas, kas nodrošina ādas veselību un locītavu kustīgumu).


C vitamīns ir būtiski nepieciešams jebkura veida brūču sadzīšanas procesā un īpaši svarīgs MSM funkcionēšanā, nozīmīgs elements kolagēna sintēzei un audu atjaunošanas procesam, un, protams, arī imunitātei.


Alveja palīdz organismam labāk uzsūkt visas šīs locītavām vajadzīgās vielas, veicina toksīnu izvadīšanu no organisma, cīnās ar brīvajiem radikāļiem, kontrolē kuņģa pH līmeni.

Tikai labākais no dabas kauliem un locītavām ar pārbaudītiem rezultātiem (120 ml diennaktī - 60 ml no rīta un 60 ml vakarā - satur rekomendējamās devas)


Apskati dabīgus alvejas produktus kaulu un locītavu sistēmas uzlabošanai šeit


Konsultācijai par produktiem zvaniet +371 29 183 591 (9:00-19:00)

コメント


alvejas lauki.webp
bottom of page