top of page
alvejas želeja.webp

Alvejas sula Freedom (locītavām)

196
€44.25
Dabīga alvejas sula ar hondroitīnu un glikozamīnu.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

• Praktisks un iedarbīgs veids, kā pasargāt locītavas no nolietošanās.

• Satur vielas, kas dabīgi sintezējas locītavās.

• Ātra un efektīva iedarbība.

Forever Freedom mazina locītavu novecošanas un nolietošanās radītās problēmas, kā arī aizkavē vecuma un aktīvas fiziskās slodzes noārdošo ietekmi uz organismu.

Forever Freedom – tas ir alvejas sulas, glikozamīna sulfāta, hondroitīna sulfāta, MSM, vitamīna C un E apvienojums.

Glikozamīna sulfāts un hondroitīna sulfāts ir dabīgas vielas, kas uztur kārtībā skrimšļu struktūru un nodrošina šiem organisma „amortizatoriem“ vajadzīgo mitruma līmeni. Abi minētie elementi rūpējas arī par to, lai šķidrajai vielai, kas kalpo locītavu „ieeļļošanai“, vienmēr būtu pareizā viskozitātes pakāpe. Novecojot organisms zaudē spēju pats saražot šīs locītavu veselībai tik nepieciešamās vielas pietiekamā daudzumā.

MSM ir dabīgais sērs, ko satur katra organisma šūniņa un kas nodrošina aizsardzību pret iekaisumiem.

C vitamīns ir būtiski nepieciešams jebkura veida brūču sadzīšanas procesā un īpaši svarīgs MSM funkcionēšanā.

Alveja palīdz organismam labāk uzsūkt visas šīs locītavām vajadzīgās vielas.

Forever Freedom sulas sastāvdaļas tiek iegūtas no dabīgajām izejvielām. Forever Freedom – tā ir droša un efektīva palīdzība jūsu locītavām.

Pētījumos konstatēts arī tas, ka glikozamīna kombinācija ar hondroitīnu spēj nodrošināt pretsāpju iedarbību. Pierādīts, ka šī kombinācija samazina locītavu radītās sāpes līdz pat 30%. Dažos zinātniskajos pētījumos ir apstiprinājusies hipotēze, ka glikozamīns ir tikpat efektīvs sāpju mazināšanai kā pretiekaisuma līdzekļi, piemēram, ibuprofēns jeb tautā sauktais Ibumetīns, taču atšķirībā no ne­­steroīdajiem preperātiem, kāds ir Ibumetīns, glikozamīns un hondroitīns nav kaitīgs organismam. Turklāt pētījumā minēts, ka efektivitāte, lietojot ilgstoši, dažkārt ir pat lielāka nekā daudziem pretsāpju līdzekļiem.

Speciālisti silti iesaka lietot preperātus, kur šīs vielas ir iegūtas no dabīgajām izejvielām un spēj nodrošināt diennaktī rekomendējamo devu - 1500 mg. Kursa ilgums ir trīs mēneši, un tas veicams divas reizes gadā - gan profilaktiskos, gan ārstnieciskos nolūkos.

Vairāk par šo tēmu lasiet šeit - https://www.alveja.lv/post/kapec-citi-pec-30-jau-s...

Atsauksmes par produktiem lasiet šeit - https://www.alveja.lv/atsauksmes/

Sastāvdaļas

Ieteicamā dienas deva (120 ml)

glikozamīna sulfāts

1500 mg

hondroitīna sulfāts

1200 mg

metilsulfonilmetāns (MSM)

750 mg

C vitamīns

110 g

Sastāvs: Aloe Barbandesis Miller želeja, sorbitols, dabīgās apelsīnu sulas koncentrāts, fruktoze, glikozamīna sulfāts, hondroitīna sulfāts, dabīgie apelsīnu aromatizētāji, metilsulfonilmetāns (MSM), askorbīnskābe, citronskābe, kālija sorbāts, nātrija benzoāts, tokoferols (E vitamīns).

Ieteicams lietot uzturā, lai nodrošinātu organismu ar vērtīgām uzturvielām. Alveja satur 75 vērtīgas uzturvielas. Ieteicams lietot kaulu un locītavu problēmu gadījumos. Matu, nagu stiprināšanai. Ādas novecošanās aizkavēšanai.

Lietošana: No 60 līdz 120 ml dienā. Pirms lietošanas sakratīt. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī.

Iepakojums (1 litrs) paredzēts 8-16 dienu kursam.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page