top of page
alvejas želeja.webp

Forever Move ar kurkumu

551
€67.05
Ieteicams kaulu un locītavu, muskuļu uzturēšanai. Artrītu, osteoporozes un citu kaulu slimību profilaksei.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Dabīgs risinājums veselīgiem muskuļiem un locītavām.

• Ar divām patentētām sastāvdaļām veselīgām locītavām.

• Gandrīz 5 reizes klīniski efektīvāks par glikozamīnu un hondroitīnu.

Spēju kustēties mēs bieži vien pieņemam kā pats par sevi saprotamu lietu, kamēr šī spēja nesamazinās, un nav nekādu kustību ierobežojumu. Kustieties brīvi un palīdziet uzturēt labu locītavu stāvokli un lokanību ar Forever jauno un klīniski progresīvo uztura bagātinātāju Forever Move, kas ir veltīts locītavām un muskuļiem! Tā sastāvā ir patentēts divu īpaši iedarbīgu sastāvdaļu savienojums, kādu jūs neatradīsiet nekur citur visā pasaulē!

NEM®*, dabīga no olām iegūstama sastāvdaļa, apgādā organismu ar hondroitīnu, hialurona skābi, glikozamīna glikāniem un svarīgākajām olbaltumvielām, tādām kā kolagēns. Par šo patentēto sastāvdaļu publikācijās tiek norādīts, ka tas palīdz saglabāt normālu kustību amplitūdu, labu locītavu stāvokli, lokanību un veselīgus skrimšļus, samazina muskuļu un locītavu sastingumu.

Šī īpaši progresīvā uztura bagātinātāja sastāvu mēs vēl vairāk uzlabojām tam pievienojot no kurkuma iegūto kurkumīnu – un ne kaut kādā formā, bet BioCurc®** versiju, kas tiek ražota saskaņā ar patentētu emulsifikācijas tehnoloģiju. Šī tehnoloģija uzlabo kurkumīna bioloģisko pieejamību par 200%, tāpēc tas tiek labāk absorbēts un izmantots. Jau tūkstošiem gadu ir zināms, ka šis augs palīdz saglabāt veselīgas locītavas un iedarbojas kā antioksidants. Šodien par kurkumīnu raksta vairāki tūkstoši zinātnisko publikāciju, kurās cenšas mums atklāt katru tā vērtīgo īpašību.

Nav svarīgi, vai esat sportists, saviesīgu vakaru cienītājs vai vienkārši vēlaties lielāku kustību brīvību ikdienā, šīs divas efektīvās sastāvdaļas, kuru dienas norma atrodas trijās viegli pieejamās kapsulās, palīdzēs jums atjaunot kustību vieglumu!

(NEM®* olu čaumalu membrāna, ūdenī šķīstošs kurkumīna kompleksa (curcuma longa) saknes ekstrakts).

*NEM® ir reģistrēta „ESM Technologies, LLC“ preces zīme **BioCurc® ir reģistrēta „Boston BioPharm, Inc.“ preces zīme


Lietošana: trīs kapsulas dienā.


Daudzums trijās kapsulās
Kalorijas 10
Kopā taukvielas 1 g
Kalcijs (no NEM®*) 60 mg
Patentēts komplekss 1 g

Sastāvs: rafinēta sojas eļļa, želatīns, glicerīns, attīrīts ūdens un saldo ceratoniju ekstrakts. Sastāvā ir olas, soja un zivis.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page