top of page
alvejas želeja.webp

Forever Nature Min (minerālu komplekss)

37
€22.60
Skeleta uzturēšanai. Vielmaiņai. Asinsradei. Nervu sistēmai. Hormonu darbībai
Atvainojiet, prece nav pārdošanā!
1
Preces apraksts

Minerāli iegūti no jūras dzīļu nogulsnēm.

• Katras tabletes sastāvā ir lieliska minerālu kombinācija.

• Minerāliem ir milzīga nozīme cilvēka organismā – no šķidrumu līdzsvara uzturēšanas līdz gēnu un hormonu aktivizācijai.

Forever Nature Min ir ideāli sabalansētu makro- un mikroelementu avots. Šie minerāli tiek ražoti no jūras dzīļu nogulsnēm, kuras veido pārkaļķojušies jūras augi un dzīvnieki. Jūras dzīļu nogulšņu minerāli ir brīnišķīgs mikroelementu avots.

Minerāli veido pat 4 % no mūsu ķermeņa masas. Cilvēka organisms nevar tos saražot pats, tāpēc nepieciešamais minerālu daudzums ir jāuzņem ar pārtiku. Nature-Min apgādā organismu ar mikro- un makroelementiem labi sabalansētās porcijās un tas ir ļoti svarīgi to uzņemšanai organismā. Minerāliem ir milzīga nozīme cilvēka organismā – sākot no šķidruma līdzsvara regulēšanas līdz gēnu un hormonu aktivizācijai.

Minerāli ir nepieciešami gandrīz visām organisma funkcijām. Tie piedalās šūnu vielmaiņas, nervu sistēmas darbības, endokrīno dziedzeru darbības, šķidrumu vielmaiņas, asins ķermenīšu veidošanās, skeleta un zobu veidošanās un augšanas, hormonu darbības un vēl daudzos citos cilvēka organismam nepieciešamos dzīvībai svarīgos procesos.

Lietojot Nature-Min, organisms tiek apgādāts ar visiem makro- un mikroelementiem, kas ir nepieciešami veselīgas, sabalansētas dzīves nodrošināšanai. Tabletes tiek ražotas no dabīgām izejvielām, tāpēc tās viegli uzsūcas organismā.


Daudzums vienā tabletē
Kalcijs (dikalcija fosfāts) 167 mg
Fosfors (dikalcija fosfāts) 129 mg
Jods (kālija jodīds) 25 mcg
Magnijs (magnija oksīds) 67 mg
Cinks (cinka sulfāts) 2,5 mg
Selēns (L-selenometionīns) 6 mcg
Varš (vara glukonāts) 330 mcg
Mangāns (mangāna glukonāts) 330 mcg
Molibdēns (nātrija molibdāts) 6 mcg
Dzelzs (dzelzs fumarāts) 3 mg

Sastāvs: Mikrokristālu celuloze, staerīnskābe, šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls, jūras dzīļu dabīgo minerālu nogulsnes.

Lietošana: lietot kā uztura bagātinātāju no 2 līdz 6 tabletēm dienā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page