Forever NutraQ10 (koenzīms)

Artikuls 312
€27.15
Ieteicams sirds un asinsvadu profilaksei.
Pārdošanā
1
Preces apraksts

• Radīts tādā sastāvā, lai viegli varētu izšķīdināt Aloe Vera sulā.

• Apgādā organismu ar koenzīmu Q10, kas ir obligāts šūnu funkcijai.

• Sastāvā ir augu ekstrakti, kas uzlabo sirds darbību, kā arī minerāli, licetīns un antioksidanti.

Forever NutraQ10 – speciāls maisījums, radīts tādā sastāvā, lai to viegli varētu izšķīdināt Aloe Vera sulā un tas sniegtu sirds un asinsvadu sistēmai svarīgas triju veidu uzturvielas. Tas uztur atbilstošu homocisteīna līmeni, kā arī apgādā ar koenzīmu Q10, lai šūnas varētu atbilstoši funkcionēt, kā arī apgādā ar antioksidantiem, kas palīdz sirdij būt visu laiku veselai. Visas šīs sastāvdaļas kopā uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas stāvokli.

Koenzīms Q10 – tas ir enzīms, kuru organisms ražo pats un kurš ir obligāti nepieciešams, lai varētu funkcionēt šūnas un sirds un asinsvadu sistēmas. Ir novērots, ka koenzīma Q10 līmenis līdz ar vecumu samazinās, taču tieši mums sasniedzot vecumu, tas ir vajadzīgs visvairāk. Uztura bagātinātājs Forever NutraQ10 apgādā organismu ar tam tik ļoti nepieciešamo koenzīmu Q10.

Vēl viens veids, kādā Forever NutraQ10 palīdz sirds un asinsvadu sistēmai – tas palīdz uzturēt atbilstošu homocisteīna līmeni asinīs. Konstatēts, ka Forever NutraQ10 sastāvā esošie B grupas vitamīni (vitamīns B6, B12 un folijskābe) palīdz noturēt normālu, veselam organismam raksturīgu homocisteīna līmeni. Tas savukārt palīdz uzturēt veselīgu sirdi un asinsvadu sistēmu. Forever NutraQ10 sastāvā ir arī dabīgu augu ekstrakti (vīnoga sēklu, kurkuma, bosvēliju un olīvkoka lapu), kuru pozitīvā iedarbība uz sirds un asinsvadu sistēmu tika pierādīta ar pētījumu palīdzību. Pie visām iepriekš minētajām vielām mēs pievienojām magniju, hromu – tie uzlabo sirdsdarbību, lecitīnu – iesmērē asinsvadus un mobilizē taukus, kā arī aktīvos antioksidantus, vitamīnu C un E.

Izmantojiet šīs brīnišķīgās īpašības un iemaisiet tās Aloe Vera sulas glāzē, lai kopā gūtu arī brīnumaino alvejas lapu sniegto labumu mūsu organismam. Vienkārši ieberiet, izmaisiet un izdzeriet. Tā būs brīnišķīga palīdzība jūsu sirdij!

Lietošana: pa vienam paciņas saturam dienā. Paciņas sastāvu izšķīdiniet 100 ml ūdens vai sulas un izdzeriet.


Daudzums vienā porcijā

Vitamīns C (L-askorbīnskābe) 30 mg
Vitamīns E (D-alfa-tokoferols) 10 mg α-TE
Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds) 1 mg
Foliāts (folijskābe) 200 μg
Vitamīns B12 (ciānkobalamīns) 1 μg
Magnijs (magnija citrāts) 60 mg
Hroms (hroma hlorīds) 16 μg
Koferments Q10 30 mg
Vīnogu kauliņu ekstrakts 20 mg
Kurkuma (Curcuma longa) saknes pulvera ekstrakts 20 mg

Bosvēlijas (Boswellia serrata) sveķu

ekstrakts

20 mg
Olīvkoku lapu ekstrakts 24 mg
Sojas lecitīns 100 mg

Sastāvs: Fruktoze, mikrokristālu celuloze, silīcija dioksīds, soja.

Saglabāt šo produktu vēlākam