top of page
alvejas želeja.webp

Forever Kids (bērnu multivitamīni)

354
€13.55
Bērnu veselības uzturēšanai. Imunitātes celšanai.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

• Nesatur sintētiskās krāsvielas un konservantus.

• Košļājamas tabletes.

Fitovielas iegūtas no svaigiem augļiem un dārzeņiem.

Parūpējieties, lai jūsu bērni katru dienu saņemtu nepieciešamās uzturvielas, tāpēc – dodiet viņiem Forever Kids košļājamās multivitamīnu tabletes. Lietojot šos lieliskos un garšīgos multivitamīnus, gan pieaugušo, gan bērnu organismi saņems nepieciešamākos vitamīnus, minerālus, dzelzi un fitovielas.

Tagad Forever Kids sastāvs ir papildināts ar dzelzi, kas ir ļoti svarīgs elements imūnsistēmas stiprināšanai un kognitīvai attīstībai. Turklāt, dzelzs ir minerāls, kuru lielākā daļa cilvēku saņem nepietiekošā daudzumā, bet, kurš ir ļoti svarīgs kopējam veselības stāvoklim.

Fitovielas – ļoti vērtīgas augu izcelsmes uzturvielas, kuras iegūtas no augļiem un dārzeņiem. Jaunā, uzlabotā Forever Kids sastāvā ir vēl vairāk fitovielu, kuras iegūtas no visdažādākajiem augļiem un dārzeņiem, kā arī to ražošanā netiek izmantotas sintētiskās krāsvielas un konservanti. Rezultāts – brīnišķīgas garšas multivitamīnu tabletes, kuras ir patīkami lietot un kuras papildina citu Forever Living piedāvāto uztura bagātinātāju asortimentu!

Gan jums, gan jūsu bērniem patiks dabīgā vīnogu garša, kā arī jūs varēsiet justies mierīgi, jo par labu veselību būsiet parūpējušies!


Daudzums 4 tabletēs
Vitamīns A (beta karotīns) 800 μg
Vitamīns C (L-askorbīnskābe) 80 mg
Vitamīns D (holekalciferols) 5μg
Vitamīns E (D-alfa-tokoferilacetāts) 12 mg
Vitamīns B1 (tiamīna mononitrāts) 1,1 mg
Vitamīns B2 (riboflavīns) 1,4 mg
Niacīns (nikotīnamīds) 16 mg
Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds) 1,4 mg
Foliāts (pteroilmonoglutamīna skābe) 200μg
Vitamīns B12 (cianokobalamīns) 2,5 μg
Biotīns 50μg
Pantotēna skābe (d-kalcija pantotenāts) 6 mg
Dzelzs (dzelzs bisglicināts) 4 mg
Cinks (cinka bisglicināts) 7,5 mg
Patentēts maisījums* 40 mg

Sastāvs: sorbitols, ksilitols, kalcija malāts, magnija malāts, citronskābe, vīnogu garšas viela, mikrokristālu celuloze, antocianīni, stearīnskābe, persiku garšas viela, silīcija dioksīds, magnija stearāts, sukraloze, guaro sveķi.

Lietošana: lietot kā uztura bagātinātāju pieaugušajiem un bērniem no 4 gadu vecuma – līdz 4 tabletēm dienā, bet bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam – līdz 2 tabletēm dienā.

Bērnu veselības uzturēšanai. Imunitātes celšanai. Ieteicams lietot, lai bagātinātu bērnu uzturu un nodrošinātu organismu ar trūkstošam uzturvielām.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page