top of page
alvejas želeja.webp

Biocelulozes sejas maska ar alveju

616
€56.50
Atsvaidzina ādas krāsu un palīdz cīnīties ar novecošanas pazīmēm
Atvainojiet, prece nav pārdošanā!
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever

Apsēdieties, atslābinieties un ļaujiet šai jaunā veida maskai dziļi samitrināt Jūsu ādu!

Efektīvi mitrina un atjauno ādu

Atsvaidzina ādas krāsu un palīdz cīnīties ar novecošanas pazīmēm

Nomierina ādu un samazina apsārtumu

Āda izskatās maiga, elastīga un mirdzoša

Šobrīd visprogresīvākā Forever maska efektīvi mitrina, sasniegdama dziļākus ādas slāņus. Tās uzlikšana uz ādas aizņem tikai dažas sekundes, un to nav nepieciešams nomazgāt. Šī viegli lietojamā maska izveidota no biocelulozes, kas rūpējas par ādu, jo tā tiek izgatavota, lietojot visjaunākās tehnoloģijas, un ir ievērojama ar divējādu iedarbību.

Forever izmanto unikālu metodi, kad Acetobacter xylinum baktērija, kura ražo biocelulozi, tiek barota ar Forever alvejas želeju un jūras zālēm, un tā pārveido šīs vielas par maskas šķiedru, kas ādu mitrina, mīkstina un padara to maigāku.

Ar ko bioceluloze ir pārāka par citām vielām? Maskas šķiedriņas ir 1000 reizes plānākas par cilvēka matu, tāpēc biocelulozes maska ar alveju ir ļoti elastīga, un lieliski pielāgojas sejas kontūrām. Tas ļauj vielām, kas atrodas maskā, dziļi iekļūt gan mazās, gan dziļākās grumbiņās, kur parastās maskas nespēj nokļūt.

Maska ir piesātināta ar efektīvu mitrinošu serumu ar dabīgām sastāvdaļām, kas atsvaidzina ādu uz ilgu laiku un piešķir tai mirdzumu. Šo lielisko serumu var atstāt uz ādas pēc maskas noņemšanas, to nevajag nomazgāt.

Maskas sastāvā ir parastie kastaņi, kas atsvaidzina ādas krāsu un samazina apsārtumu, kā arī zaļās tējas un antioksidanti, kas cīnās ar novecošanas pazīmēm un brīvajiem radikāļiem. Galvenā seruma sastāvdaļa ir glicerīns, kas ādu dziļi mitrina. Izmantot šīs maskas priekšrocības ir ļoti viegli. Vienkārši noņemiet auduma slāni un uzklājiet masku. Viegli to piespiediet, lai maska pieglaužas pie ādas, pēc tam noņemiet tās otro kārtu. Atpūtieties un sajūtiet, kā biocelulozes maska ar alveju baro jūsu ādu. Pēc 20 minūtēm masku noņemiet un atlikušo serumu iemasējiet ādā. Maska sairst pilnībā, tāpēc to varat izmest bez sirdsapziņas pārmetumiem un tādejādi jūs parūpēsieties par mūsu planētu.

Šis produkts ir īpaši piemērots visiem ādas tipiem, tostarp arī jūtīgai ādai. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, biocelulozes masku ar alveju lietojiet kopā ar vienu no vispopulārākajām Forever ādas kopšanas līnijām, kā arī Forever ādas kopšanas līdzekļiem, kas paredzēti jūsu individuālajām vajadzībām.

Komplektā 5 sejas maskas.

Sastāvdaļas: water (Aqua/Eau), Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel/gel d’aloès ofcinal stabilisé*), Glycerin, Glycosyl Trehalose, Hydrogenated Starch Hydrolysate, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Mannitol, Ammonium Glycyrrhizate, Caffeine, Zinc Gluconate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Xanthan Gum, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Sodium Hyaluronate.

Lietošana:

1. Atplēsiet maisiņu uz atlociet masku.

2. Masku no abām pusēm pasargā audumu slāņi. Vienu no tiem noņemiet un izmetiet.

3. Uzlieciet masku uz sejas. Viegli to piespiediet, lai tā pieguļ pie ādas.

4. Noņemiet otro auduma slāni un izmetiet.

5. Aptuveni pēc 20 min. masku noņemiet un izmetiet. Ādu nomazgāt nevajag. Maskas pārpalikumu iemasējiet sejas un kakla ādā, lai saglabātu jauneklīgu izskatu.

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page