top of page
alvejas želeja.webp

Infinite by Forever™ serums ādas elastībai

555
€55.80
Palīdz uzturēt normālu kolagēna sintēzi un izlīdzina ādas krāsu. Ar īpaši progresīvu, klīniski izpētītu sastāvdaļu.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

• Bez smaržas.

• Ar īpaši progresīvu, klīniski izpētītu sastāvdaļu.

• Uzlabo ādas elastību, samazina grumbiņu veidošanos.

• Palīdz uzturēt normālu kolagēna sintēzi un izlīdzina ādas krāsu.

Šis progresīvais produkts tiek ražots ar klīniski pārbaudīto sastāvdaļu trifluoracetila tripeptīdu-2, kas palielina alvejas efektivitāti. Klīniskie pētījumi ir parādījuši, ka šī sastāvdaļa ievērojami uzlabo ādas elastību, turklāt tā cīnās ar progerīnu - toksisku olbaltumvielu, kas ar vecumu palielinās un ādai tā ir kaitīga. Imitējot dabīgus ādā notiekošos procesus, šis triju aminoskābju peptīds uzlabo ādas elastību un samazina grumbiņu veidošanos.

Seruma ādas elastībai sastāvā ir arī hidrolizēts nātrija hialuronāts, dabīgs mitrinātājs, kas palīdz uzturēt ādas mitrumu un rūpējas par to, lai optimāli atklātu alvejas iedarbību uz ādas nomierināšanu un elastību. Rauga ekstrakts palīdz uzturēt kolagēna sintēzi un dabīgās ādas aizsargfunkcijas, piešķirot ādai vienmērīgu nokrāsu, bet sūkalu olbaltumvielas atsvaidzina ādu, padarot to gludu, elastīgu un maigu.

Šis serums, kuram piemīt tik daudzas brīnišķīgas īpašības – ādas kopšanas speciālistu sapnis, jo tas, lai palīdzētu jums brīnišķīgi izskatīties un justies, ir apvienojis dabas spēku un jaunākos zinātnes atklājumus vienā produktā.

Sastāvdaļas: aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized Aloe Vera Gel), Water, Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, 1,2-Hexanediol, Dextran, Tripeptide-1, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Yeast Extract, Whey Protein, Caprooyl Tetrapeptide-3, Caprylhydroxamic Acid, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Propanediol, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Arginine, Potassium Sorbate.

Lietošana: nospiediet dozatoru un uzklājiet uz sejas ar maigām, bet ātrām, gareniskām kustībām. Vislabāko rezultātu sasniegšanai un, lai ādai piešķirtu jauneklīgu izskatu, uzklājiet līdzekli (nospiediet dozatoru vienu reizi) uz kakla ādas, virzienā uz augšu zoda virzienā. Lietojiet to no rīta un vakarā uz notīrītas ādas.

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page