top of page
alvejas želeja.webp

Komplekss ādas elastībai "Infinite by Forever"

556
€55.55
Cīnās pret novecošanu no iekšpuses un ārpuses. Samazina sejas grumbu rašanos, palielina ādas elastību, mitrina.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Bez glutēna.

• Cīnās pret novecošanu no iekšpuses un ārpuses.

Samazina sejas grumbu rašanos, palielina ādas elastību, kā arī uzlabo tās mitrināšanu.

• Palīdz uzturēt dažādu organisma sistēmu funkcijas un sniedz enerģiju.

Skaistums sākas no iekšpuses - no pareiza uztura. Pirmais un īpašais Forever uztura bagātinātājs skaistumam palīdzēs kontrolēt novecošanas procesu.Katru dienu lietojot pa divām nelielām tabletēm, tiek uzturētas normālas dažādu organisma sistēmu funkcijas, laba veselība un skaists ādas izskats. Kantalupiem, kuru iedarbība tika izpētīta divos klīniskos pētījumos, piemīt superoksīda dismutāze – svarīgs antioksidants, kas palīdz pasargāt šūnas un audus no kaitīgo brīvo radikāļu iedarbības. Patentēti fitokeramīdi iegūtie no kviešiem* dabīgi papildina ādā esošo keramīdu rezerves. Keramīdi spēlē īpaši svarīgu lomu, veidojot aizsargbarjeru, kas palīdz ādā saglabāt mitrumu.

Pētījumi rāda, ka, lietojot kolagēnu kā uztura bagātinātāju, tiek samazināta dziļu grumbu veidošanās, āda kļūst elastīgāka un tā tiek vairāk mitrināta. Un, visbeidzot, C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un uzturēt normālu kolagēna sintēzi.

Šī „skaistums no iekšpuses“ metode ir īpaši progresīvs solis cīņā ar novecošanu un tajā ir tas, kā pietrūkst cīņā ar novecošanu citās – šim mērķim paredzētajās produktu līnijās. Komplekss ādas elastībai iedarbojas kopā ar serumu ādas elastībai un citiem infinite by Forever™ līnijas produktiem, garantējot vispusēju palīdzību dzeltenīgai, nogurušai, mirdzumu zaudējušai ādai.

Uzturvērtība:

Daudzums divās tabletēs
Vitamīns C (kalcija L- askorbāts) 90 mg
Biotīns 30 mcg
Patentēts Infinite komplekss 790 mg


Jūras zivju kolagēna hidrolizāts, keramīdu ekstrakts (Triticum aestivum) (sēklas), meloņu sulas koncentrāts (Cucumis melo L.) (augļu mīkstums)

Citas sastāvdaļas: silīcija dioksīds. Sastāvā ir zivis un kvieši.

Kaut gan tiek iegūts no kviešiem, šī sastāvdaļa ir sertificēta kā glutēnu nesaturoša, jo keramīdi tiek iegūti izmantojot unikālu patentētu procesu, kura laikā tiek likvidēti glutēna atlikumi. Tiek piemērota stingra kontrole, kuras laikā regulāri tiek veiktas glutēna pārbaudes, kā arī tā ir daudz mazāk nekā norādīts ASV (<20ppm).

Lietošana: Divas tabletes dienā. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, lietojiet no rīta.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page