top of page
joga juras krassta.png
Zinātnieki pierādījuši, ka aptuveni 80% no imūnās sistēmas veidojas zarnu traktā.

Kuņģa un zarnu trakta veselība

Ar dabīgiem, augstākās kvalitātes alvejas produktiem

No vesela zarnu trakta atkarīgs cilvēka vispārējais veselības stāvoklis. Veselīga un labvēlīga zarnu trakta mikrobioma mazina iekaisuma procesus, uzlabo imunitāti, aizsargā to no infekcijām, uzlabo nervu sistēmas darbību un vairo enerģiju.

 

Vēl ne tik senā pagātnē cilvēki nepievērsa tik lielu uzmanību savai gremošanas sistēmai, tomēr šodien zinātne pierāda, ka šai sistēmai ir milzīga nozīme cilvēka veselības uzturēšanai.

Vai izjūti kādu no šiem simptomiem?

 • Pastāvīgs nogurums, paaugstināta miegainība

 • Uzmanības un fizisko aktivitāšu samazināšanās

 • Ādas, matu, nagu, zobu stāvokļa pasliktināšanās

 • Garstāvokļa maiņas

 • Liekais svars

 • Alerģijas

 • Nepatīkams ķermeņa aromāts, pastiprināta svīšana

 • Biežas respiratoras saslimšanas ( iesnas, klepus)

 • Diskomforts zarnu traktā

 • Vēdera pūšanās

 • Dedzināšana kuņģī

Kādi varētu būt iemesli šiem simptomiem?

Cilvēka tievā zarna ir apmēram 6-7 metrus gara, un tajā mīt apmēram pusotrs līdz divi kilogramu mikroorganismu. To veido gan labās, gan sliktās baktērijas, kuru skaits sasniedz miljardus.

Zarnu traktu nu jau dēvē par otrajām smadzenēm, jo tas ir savienots ar milzīgu skaitu nervu galu. Vēl vairāk nervu galu ir tikai galvas smadzenēs, tādēļ ir izskaidrojams tas, ka no zarnu trakta darbības atkarīgs arī garastāvoklis un sajūtas.

 

Nereti cilvēks pats savu gremošanas sistēmu bojā, piemēram, lietojot uzturā neveselīgu pārtiku. Ir produkti, kuri īpaši grauj zarnu mikrofloru. Tādi produkti ir arī pārstrādātie gaļas produkti: desas, cīsiņi, sardeles, kūpinājumi. Šie produkti satur ļoti daudz nitrozamīnus. Nitrozamīni tiek kvalificēti kā potenciāli kancerogēni (vēzi izraisoši). Tas attiecas arī uz produktu sastāvā esošajām transtaukskābēm, garšas pastiprinātājiem un stabilizētājiem. 

 

Kaitējumu nodara arī cukuroti ēdieni un dzērieni, miltu produkti, eļļā cepti ēdieni, stiprais alkohols, kuru lietošana bloķē olbaltumvielu, vitamīnu un pārējo mikroelementu uzsūkšanos.

 

Negatīvs faktors ir arī stress, kas būtiski ietekmē zarnu trakta darbību. Izšķir simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu, tātad stāvoklī, kurā esam saspringti, gatavi medīt vai atslābuši un spējīgi pārstrādāt apēsto. Tie ir divi antagonisti jeb divi pretēji stāvokļi. Kad izjūtam stresu, asinīs izdalās stresa hormoni- kortizols un adrenalīns, kā rezultātā asinis aiztek prom no gremošanas sistēmas orgāniem. Ilgstošs stress noved pie traucētas zarnu trakta darbības kā arī nepietiekamas kuņģa sulas izstrādes. Tā rezultātā attīstās gastrīts, kuņģa čūlas, vēdera caureja, aizcietējumi un citas kuņģa-zarnu trakta problēmas.

alvejas augi

Kā alvejas sula var palīdzēt pret dažādām kuņģa problēmām?

Gremošanas sistēmas traucējumi var būt dažādu veselības problēmu cēlonis. Alveja nomierina un attīra gremošanas traktu, stimulē žults izdali, spēj mazināt paaugstinātu skābi un gāzes vēderā. Alvejai ir antibakteriālas un reģenerējošas īpašības, kas ļauj efektīvi cīnīties ar nelabvēlīgajām baktērijām un palīdz līdzsvarot zarnu mikrofloru. Tāpat, pateicoties tās adaptīvajām īpašībām, alvejas sula spēj palīdzēt arī gadījumos, kad ir traucēta vēdera izeja.

No auga līdz produktam! Tīra un dabīga alvejas iekšējās lapas sula. Nekādu konservantu, cukura vai glutēna - tikai iespēja baudīt vēl vairāk svaigas alvejas, kādu to ir radījusi daba:

- Ražota no Aloe Barbadensis Miller sugas alvejas

- Starptautiskās alvejas zinātnes padomes sertifikāts par izcilu kvalitāti

- Kvalitātes kontrole visos ražošanas posmos: alvejas audzēšanā, novākšanā, želejas apstrādē un iesaiņošanā

- Tiek audzēta bez pesticīdiem, saudzējot apkārtējo vidi

- Alvejas novākšana un želejas izgriešana ir roku darbs.

- Reģistrēta PVD uztura bagātinātāju reģistrā

 

Forever Living alvejas sula jeb Aloe Vera Gel - visievērojamākais un pirmais šāda veida produkts, kas ir ieguvis Starptautiskās alveju zinātņu padomes (SAZP) sertifikātu par tā tīrību un iedarbīgumu.

Profilaktiskai lietošanai 1 litrs Alvejas sulas paredzēts 20-25 dienām. Tā kā šis ir dabīgs produkts, to ieteicams lietot vismaz 3 mēnešus, lai justu izmaiņas organismā.

Izmanto 10% atlaidi pirmajam pasūtījumam ar kodu - VESELS

alvejas sula

Alvejas sula

*Alvejas sulu rekomendē lietot kopā ar Forever Active Pro-B labvēlīgajām baktērijām, jo alveja veicina probiotiķu augšanu un rada ideālus apstākļus tiem iedarboties, palīdzot gremošanas traktam darboties pēc iespējas efektīgāk.

Yoga at Home

Atsauksmes par Forever produktiem

hero_filet%20(1)_edited.jpg
Uzzini vairāk par to kā palīdzēt savam kuņģim un zarnu traktam 
bottom of page