top of page
alvejas želeja.webp

Forever Plus B12 vitamīns

188
€19.10
Ieteicams vegāniem un veģetāriešiem. Mazasinības jeb anēmijas (dzelzs trūkuma) gadījumos. Grūtniecības periodā. Nervu sistēmai.
Pārdošanā
1
Preces apraksts
Zīmols: Forever Living

Svarīgi B vitamīni sniedz enerģiju un aizsargā

Pētījumi rāda, ka pat 30 procenti pieaugušo nesaņem pietiekami daudz šī svarīgā vitamīna. Īpaši tas attiecas uz vegāniem, veģetāriešiem vai daudziem cilvēkiem, kuri ievēro diētas ar uztura ierobežojumiem.

Forever B12 Plus piemīt pakāpeniska uzturvielu atbrīvošanas sistēma, kas palīdz nodrošināt maksimālu uzturvielu uzņemšanu, tāpēc jūs izmantosiet visas tabletes iespējas. B12 vitamīns apvienots ar folijskābi (tā tiek saukts B9 vitamīns) uzlabotā formulā, kas palīdz uzturēt vielmaiņas procesus, veicina sarkano asins ķermenīšu veidošanos un uztur veselīgu imūnsistēmu.

Pateicoties pakāpeniskajai atbrīvošanās sistēmai, B12 Plus tablete lēnām atbrīvo uzturvielas un ļauj organismam tās uzņemt pakāpeniski. Tādā veidā B12 un folijskābe, kas darbojas ilgāku laiku, uztur veselīgu enerģijas līmeni un palīdz organismam uzturēt normālu homocisteīna vielmaiņu, kas ir svarīga sirds veselībai. Pētījumi pierāda, ka sievietes, kuras savā auglības periodā ievēro veselīgu uzturu un saņem pietiekamu daudzumu folijskābes, var samazināt risku dzemdēt bērnus ar iedzimtiem defektiem.

Papildināt B12 vitamīna daudzumu uzturā ir ļoti svarīgi arī gados vecākiem cilvēkiem. Pēc 50 gadu vecuma cilvēki bieži saskaras ar dažādām kaitēm, kas apgrūtina B12 vitamīna un folijskābes uzņemšanu organismā no ikdienā lietotajiem ēdieniem. Izvēlieties Forever B12 Plus.

Izskatieties labāk un jūtieties labāk, pārvēršot šo progresīvo uztura bagātinātāju par savas ikdienas diētas sastāvdaļu

Lietošana: Lietojiet vienu vai divas tabletes dienā, vēlams pēc ēšanas.

Uzturvērtība:

Daudzums % NRV*
Vitamīns B12 (cianokobalamīns) 500 µg 20000 %
Folijskābe 400 µg 200 %

Sastāvs: Dekstroze, dikalcija fosfāts, hidroksipropilmetilceluloze, mikrokristāliskā celuloze, taukskābes, silīcija dioksīds, magnija stearāts

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page