top of page
alvejas želeja.webp

Piparmētru ēteriskā eļļa

508
€16.55
Īpaši tīra 100% dabīga piparmētru eļļa. Sniedz enerģiju un atsvaidzina.
Atvainojiet, prece nav pārdošanā!
1
Preces apraksts
Tīra un spēcinoša, 100% dabīga ēteriskā eļļa
Nodrošina komforta sajūtu un atsvaidzinošu enerģiju
Labi sajaucas ar citām eļļām
Vegāniem draudzīga
Bez glutēna

Forever piparmētru ēteriskā eļļa tiek ražota no augiem, kas tiek audzēti un novākti vienā un tajā pašā saimniecībā jau vairāk nekā 85 gadus un tāpēc tajos mentola koncentrācija ir dabīgi lielāka. Šī iemesla dēļ piparmētras brīnišķīgi atvēsina.

Forever piedāvā īpaši tīru ēterisko piparmētru eļļu, kas sniedz enerģiju un atsvaidzina.

Piparmētras prata novērtēt pat senie grieķi un romieši, kuri šo augu izmantoja telpu dekorēšanai un aromatizēšanai, kā arī garšas uzlabošanai tās pievienoja mērcēm un dažādiem ēdieniem.

Cenšoties garantēt kvalitāti, katra Forever ēteriskās eļļa iziet vairākus ražošanas posmus. Rūpīgi atlasīti speciālisti, kuriem ir vairāku gadu pieredze izejvielu audzēšanā, attīstīšanā un ēterisko eļļu ražošanā, rūpīgi novērtē katra auga aromātu, izskatu un veic organileptisko novērtēšanu. Laboratorijā tiek veikta gāzes hromatogrāfija un masspektometrija, lai varētu garantēt, ka katra ēteriskās eļļas partija atbilst Forever kvalitātes un efektivitātes prasībām.

Forever piparmētru ēteriskā eļļa – 100 % tīra. 100 % atsvaidzinoša.

Lietošana:

  • Var lietot aromātiskajās lampās vai aromātu difuzoros. Lietojiet ne vairāk kā 3–4 pilienus, kurus atšķaidiet ar ūdeni vai bāzes eļļu. Neelpojiet tvaiku pa tiešo, nelietojiet sejas tvaicēšanai.
  • Var izmantot ārīgai lietošanai. Lietojot ārīgi ir jāatšķaida ar dabīgo bāzes eļļu līdz 0,5–1,5 procentiem (ne vairāk). Šim mērķim 1–3 pilienus (ne vairāk) ēteriskās eļļas atšķaidiet ar 10 ml bāzes eļļas: 2–6 pilienus (ne vairāk) ēteriskās eļļas atšķaidiet ar 20 ml bāzes eļļas, 1 pilienu ēteriskās eļļas atšķaidiet ar 5 ml bāzes eļļas.

SVARĪGI: Rekomendējam plašāk iepazīties ar ēterisko eļļu lietošanu.

Galvenās sastāvdaļas:

Sastāvs: Mentha Piperita (Peppermint) Oil.

DAUDZUMS: 15 ml

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page