Forever Pomesteen Power (augļu sulu ekstrakts)

Artikuls 262
€29.85
Lietošana: 30 ml vienu reizi dienā pirms ēšanas. Pirms lietošanas sakratīt. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī.
Atvainojiet, prece nav pārdošanā!
1
Preces apraksts

• Lielisks antioksidants.

• Augļu sulu un vīnogu kauliņu ekstrakta kokteilis.

• Eksotiskā garša patiks ikvienam.

Mūsdienās uztura speciālisti vairs nešaubās, ka antioksidantiem ir īpaša loma labas veselības un pašsajūtas saglabāšanā. Tomēr pētnieki vēl nav vienojušies, kurš auglis tad ir visbagātākais efektīvo antioksidantu avots un satur vislielāko daudzumu antioksidanta ksantona vai atšķiras ar vislabāko spēju absorbēt skābekļa radikāļus (SASR).

Forever Pomesteen Power sastāvā ir vielas, kam piemīt abas šīs teicamās īpašības.

Produkts ir patentēts augļu sulas un vīnogu kauliņu ekstrakta maisījums. Tas satur granātābolu, bumbieru, mangostānu, aveņu, kazeņu un melleņu sulu.

Spēja absorbēt skābekļa radikāļus (SASR) ir indikators, kas norāda, cik iedarbīgi antioksidants cīnās pret brīvo radikāļu radīto kaitējumu cilvēka veselībai. Dažādām augļu sugām spēja absorbēt brīvos radikāļus ir atšķirīga. Pētījumi ir pierādījuši, ka pat vienas sugas augļiem, kas novākti dažādos gadalaikos, spēja absorbēt brīvos radikāļus var atšķirties.

Forever Pomesteen Power sastāvdaļas tiek iegūtas no augļiem tajā sezonā, kad tiem ir visaugstākā SASR. Izgatavojot šo produktu, īpaša uzmanība tiek veltīta granātābolu un mangostānu SASR koeficientam.

Granātābolu sula satur vairāk polifenola antioksidantu nekā sarkanvīns, zaļā tēja, dzērveņu vai apelsīnu sula. Turklāt granātāboli ir lielisks A, C, E vitamīnu un dzelzs avots.

Mangostāni ir īpaši populāri Āzijā. Šos augļus bija iecienījusi karaliene Viktorija, tādēļ mangostānu mēdz dēvēt par „augļu karali“. Tam raksturīga augsta SASR pakāpe. Mangostāni satur lielu daudzumu spēcīgo antioksidantu – ksantonu.

Sastāvs: granātābolu, bumbieru, mangostānu, aveņu, kazeņu, melleņu sula un vīnogu kauliņu ekstrakts.

Ieteicams imunitātes celšanai. Anēmijai ( dzelzs trūkuma gadījumā). Grūtniecības periodā.

Saglabāt šo produktu vēlākam