top of page
alvejas želeja.webp

Forever Lycium Plus

072
€39.20
Spēcīgu antioksidantu avots. Bioflavonoīdu avots. Īpaši noderīgs redzei un ādai. Izteikta tonizējoša iedarbība
Pārdošanā
1
Preces apraksts

Lycium Plus ir antioksidantu, bioflavanoīdu un citu veselībai noderīgo augu izcelsmes vielu avots. Šo uztura bagātinātāju izgatavo no līcijas augļiem un lakricas saknēm.

Līcija un lakrica ir īpaši populāras Āzijā, kur tos jau tūkstošiem gadu izmanto veselības stiprināšanai.

Līcija aug Ķīnā, tās augļi satur daudz bioloģiski aktīvo vielu: vitamīnu, minerāļu, aminoskābju, polisaharīdu, polinepiesātināto taukskābju u. c. Arī līcijas augļi jau izsenis lietoti kā līdzeklis pret dažādām slimībām. Turklāt tie uzlabo redzi, padara skaistāku ādu, spēcina un tonizē organismu, aizkavē novecošanas procesus.

Lakrica ir viens no augiem, ko visplašāk izmanto medicīnā. Tas satur vairāk nekā 150 vielu, kuru labvēlīgā iedarbība uz organismu ir īpaši daudzpusīga. Lakricas sakni bieži lieto kā papildkomponentu, kas pastiprina citu augu vērtīgās īpašības.

Lakricas ekstrakts ir lakricas bioflavonoīdu koncentrāts. Uztura bagātinātāja Lycium Plus izgatavošanai lakricas ekstraktu izmanto saskaņā ar patentētu procesu, kura laikā no auga masas tiek izņemta daļa saldā komponenta glicirizīna, jo tā pārmērīgs daudzums var izraisīt nevēlamu blakusiedarbību.

Balstoties uz jaunākajiem pētījumiem, var apgalvot, ka lakricas bioflavanoīdi ir vieni no spēcīgākajiem antioksidantiem.

Daudzums vienā tabletē

Līcijas augļu ekstrakta pulveris

300 mg

Lakricas saknes flavonoīdu ekstrakta pulveris

37,5 mg

Pārējās sastāvdaļas: mikrokristaliskā celuloze, celuloze, stearīnskābe, magnija stearāts, nātrija kroskarmelioze, silīcija dioksīds.

IEPAKOJUMĀ - 100 tabletes.

LIETOŠANA: pa 1 tabletei līdz trijām reizēm dienā. Lietot kā uztura bagātinātāju.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page