top of page
alvejas želeja.webp

Forever Lean

289
€37.60
​Aizkavē kaloriju uzņemšanu no taukvielām un ogļhidrātiem. Hroms palīdz organismam regulēt cukura līmeni asinīs.
Pārdošanā
1
Preces apraksts

• Aizkavē kaloriju uzņemšanu no taukvielām un ogļhidrātiem.

Hroms palīdz organismam regulēt cukura līmeni asinīs, lai uzlabotu vielmaiņu.

• Savlaicīgi slāpē kaloriju uzņemšanu no cukura.

Forever Lean īpašā sastāva formula var palīdzēt samazināt kaloriju daudzumu, ko organisms uzņem ar taukiem un ogļhidrātiem. Kā pirmā unikālā sastāvdaļa jāmin taukus absorbējošās šķiedrvielas, kas tiek iegūtas no opuncijām (Opuntia ficus-indica), sauktām arī par Indijas vīģēm, meksikāņu kaktusiem vai dzeloņbumbieriem. Pētījumi ir pierādījuši, ka šīs īpašās šķiedrvielas no citām augu izcelsmes vielām atšķiras ar savu īpašo spēju piesaistīt taukus.

Otra unikālā Forever Lean sastāvdaļa ir olbaltumvielas, kas speciāli šim produktam tiek iegūtas no baltajām dārza pupiņām (Phaseolus vulgaris). Šīs olbaltumvielas aizkavē cukura uzsūkšanos plānajā zarnā, uz laiku slāpējot fermentus, kas cieti pārvērš cukurā. Vienlaikus tās palīdz aizturēt daļu no kalorijām, kas uzņemtas ar taukiem un ogļhidrātiem. Tas palīdz sasniegt ideālu svaru.

Trešā un visefektīvākā Forever Lean sastāvdaļa ir hroma trihlorīds. Hroms ir būtisks mikroelements, kas darbojas kā GTF (glikozes tolerances faktora) kofaktors un pastiprina organisma dabīgo spēju regulēt cukura līmeni asinīs. Tas ir īpaši svarīgi normālai vielmaiņai.

Tomēr atcerieties, ka šī uztura bagātinātāja iedarbība būs visefektīvākā tad, ja tā lietošanu apvienosiet ar veselīgu uzturu un regulārām sporta nodarbībām. Šis ir svarīgs nosacījums, lai sasniegtu ideālu svaru un ilgāk to saglabātu.

Pārējās sastāvdaļas: želatīns, ūdens, mikrokristāliskā celuloze, stearīnskābe, nātrija kroskarmeloze un silīcija dioksīds.

Daudzums 4 kapsulās

% IDD

Ogļhidrāti

1g

<1 %*

Diētiskās šķiedrvielas

1g

4 %*

Hroms (hroma trihlorīds)

120 mcg

100 %

Opuncijas ekstrakts
(Opuntia ficus-indica lapu pulveris)

1050 mg

Dārza pupiņu ekstrakts (Phaseolus vulgaris pulveris)

445 mg

IEPAKOJUMĀ 120 kapsulas.

LIETOŠANA: viena kapsula pirms ēšanas, uzdzerot ūdeni. Līdz 4 kapsulām dienā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Saglabāt šo produktu vēlākam
bottom of page