Forever Bright zobu gēls ar alveju

Artikuls 28
€8.65
Forever Bright zobu gēla pamatā ir alvejas želeja un propoliss.
Pārdošanā
1
Preces apraksts

• Cīnās pret kariesu.
• Nesatur fluoru

Forever Bright zobu gēla pamatā ir alvejas želeja. Produkta sastāva formula izstrādāta daudzu gadu darba rezultātā. Gēlu izgatavo no sastāvdaļām ar garu lietošanas vēsturi un pārbaudītu iedarbību. Daudzi lietotāji un zobārsti ir atzinuši, ka Forever Bright pilnībā apmierina šāda veida līdzeklim izvirzītās prasības. Tas ieņem stingras pozīcijas šodienas tirgū kā viens no efektīvākajiem zobu kopšanas līdzekļiem.

Optimālais Aloe Vera Barbadenis Miller želejas daudzums, kas nepieciešams pareizai zobu tīrīšanai, ir noteikts ilgstošu izmēģinājumu gaitā, konsultējoties ar stomatologiem. Visu pētījumu galarezultāts ir Forever Bright zobu gēls, kas lieliski iztīra zobus, piešķir elpai svaigumu, cīnās pret kariesu un baktērijām, nenoārda zobu emalju. Forever Bright zobu gēls ir lieliski piemērots asiņojošu smaganu un sīku mutes dobuma brūču ārstēšanai

Šo produktu var lietot visa ģimene.

Sastāvdaļas: Aloe Barbadensis Gel (Stabilized Aloe Vera Gel), Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Carrageenan, Flavor, Bee Propolis, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Chlorophyllin-Copper Complex.

Saglabāt šo produktu vēlākam